Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

slm pekar öncelikle tebrik ederim.daha çok yeni olduğu için görememiştir.doktorun keseyi görmesi önemli.bende ilk gittiğimde görmemişti 1 hafta sonra gel demişti ve keseyi görmüştük.endişelenme herşey yolundadır biraz daha geçsin işallah keseyide göreceksin

Cnm cvp verdigin için çok sagol o kadar moralim bozuldu ki ya regl olursam diye sürekli tuvalete gidiyorum aglamaiyom daha reglim 1-2 gün gecikti benim kanda deger dün 52.4 çıktı acaba yrn bir daha mı kan versem senin kaçtı degerin doktorun keseyi göremediği hafta benim ki çok mü düşük Dr gerek yok dedi ama yrn tekrar kan versem mı:(

pekar üzülme kese sonradan görünüyormuş bilenlere kulak ver canını sıkma sen. ben zaten çok şaşırmıştım 2 ağustosda reglin olmuş ne ara hamile kalıp ne ara öğrendi demiştim.yani benim bu konularda çok bilgim yok ama kesenin görünmemesi şu an için gayet doğal heralde. çok yeni bi hamişsin. 2 ağustosda reglin oldu ee ne zaman bitti en az 6 gün diyeyim sen söylersin okuduğunda. yaklaşık 13 ağustosta yumurtlama günün o aralarda hamile kalmışsındır 10 11 gün içinde de hamile olduğunu öğrendin çok şaşırdım erken öğrendin bence. idrar testinde öğrenmiştin önce oysa idrar testi o kadar çabuk yanıt vermiyormuş. yani orda bile göründü senin bebiş:) boşuna üzülme arkadaşım sakince bekle Allah ın izniyle hamilesin.

reglin falan olmaz tasalanma pekar ben kan testi yaptırmıştım da 0.5 çıkmıştı bi düşün:)) sen hiiiç üzülme moralini bozma

pekar üzülme kese sonradan görünüyormuş bilenlere kulak ver canını sıkma sen. ben zaten çok şaşırmıştım 2 ağustosda reglin olmuş ne ara hamile kalıp ne ara öğrendi demiştim.yani benim bu konularda çok bilgim yok ama kesenin görünmemesi şu an için gayet doğal heralde. çok yeni bi hamişsin. 2 ağustosda reglin oldu ee ne zaman bitti en az 6 gün diyeyim sen söylersin okuduğunda. yaklaşık 13 ağustosta yumurtlama günün o aralarda hamile kalmışsındır 10 11 gün içinde de hamile olduğunu öğrendin çok şaşırdım erken öğrendin bence. idrar testinde öğrenmiştin önce oysa idrar testi o kadar çabuk yanıt vermiyormuş. yani orda bile göründü senin bebiş:) boşuna üzülme arkadaşım sakince bekle Allah ın izniyle hamilesin.

Moral verdigin için teşekkür ederim cnm 2 Ağustos da oldum 6 sında regl bitti yumurtlamamda 11i 12 si gibiydi çünkü 23 günde bir hasta olmaya başlamıştım Dr bugün kan testiniz pozitif ama keseyi görmem lazım goremeyebilirim çünkü henüz çok yeni dedi. Görmemem hamile değilsiniz demek değil ama görmeden Dr kesin konuşmayalım 1 hafta 10 gün sonra tekrar gel dedi şmese aldı bir de offf 10 gün çok uzun ama beklemekten başka care yok aileme de soylemistim:(

Moral verdigin için teşekkür ederim cnm 2 Ağustos da oldum 6 sında regl bitti yumurtlamamda 11i 12 si gibiydi çünkü 23 günde bir hasta olmaya başlamıştım Dr bugün kan testiniz pozitif ama keseyi görmem lazım goremeyebilirim çünkü henüz çok yeni dedi. Görmemem hamile değilsiniz demek değil ama görmeden Dr kesin konuşmayalım 1 hafta 10 gün sonra tekrar gel dedi şmese aldı bir de offf 10 gün çok uzun ama beklemekten başka care yok aileme de soylemistim:(
cnm öncelikle tabrik ederim .kesenin görülmemsi çok normal canım .çünkü hamileliğin daha çok yeniiii hemde çokk:) kese ancak kandaki değer epey yüksek olduğunda görülüyo şöle söliim bnm reglim 5 gün falan geçmişti 1800lü değer çıktı ve kese göründü oda minicik bi nokta yanii.o yüzden hiç ama hiç telaş yapma büyük ihtimal geç döllenme olsu ve hamileliğn daha çok yeni kanda değerin bi haftaya kadar öyle yükselcekki Allahın izniylee doktorunun dedği vakittede gidip keseyi görebilceksin cnm içini ferah tut

deli kız ya neden kendini gereksiz yere üzüyorsun tabi ki söyleyeceksin ailene insan bu mutluluğu paylaşmak istemez mi. erken söyledim diye de düşünme sakın bebek olmasa neden pozitif çıksın hem idrar hem kan ikisi de pozitif. pozitif çıkanlarda hata ihtimali çok çok düşük tatlım. hem doktorun da söylemiş keseyi görmem için çok erken diye. o mesleği gereği keseyi görmem lazım demiş bak senin bebişin var böyle moralini bozarsan o minik yavrun etkilenir o yüzden neşelen canım 10 gün değil on ay geçer de bebişin bir iki aylık bile olur canım benim rahatla artık

Pekar tebrik ederim, gözünüz aydın.
Allah sağlıkla kucağınıza da vermeyi nasip eder inşallah ve inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirirsin.

Kesenin görünmemesine takılma, çünkü dr a çok erken gitmişsin.
Ben keseyi görmeye yani ilk kontrole 6 hafta hamileyken gitmiştim. onu da buradan öğrenmiştim. yani erken gitmek birşey katmıyor. kese biraz geç görünebiliyor.

Geri