Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

sağol canım.nasıl gidiyor hamişlik?

sağolun canlarım.
samiiiiş sen ski resmini mi koydun yneee?ilk trimesterde baş dönmesi tansiyon düşmesi çok olur.normaldir ama sen yine de dr sor.hiçbişeyi ihmal etme
hamişlik iyi çok şükür.sadece bulantım çok oluyo sabredicez tabi.11.haftadayım.haftayada doktor kontrolüm var meleğimi görmek için sabırsızlanıyorum.

samiş susam dokunmuş olmasın? he he he

sağol canım.nasıl gidiyor hamişlik?

sağolun canlarım.
samiiiiş sen ski resmini mi koydun yneee?ilk trimesterde baş dönmesi tansiyon düşmesi çok olur.normaldir ama sen yine de dr sor.hiçbişeyi ihmal etme

sanırım susam dokundu bana canım evet az önce baktım bende olabilirmiş kan şekeriniz düşmüş olabilir diyo dün pek bişi yiyemedimde herhalde kan şekerim düştü canım sende kendine dikkat et canım

neyse ben kaçar istanbulda bugün mükemmel bi hava var güneşsiz soğuk mis gibi bi hava özlemişim üşümeyi gidip yürüyüş yapcam kocam uyanana kadar hadi seviom sizi öptüm by

meryemcimm geçmiş olsun canım şeker inş diğer yüklemeden sonra ii çıkar tatlım
buarada maşallah yaa bebişin kilosu süper tatlım yaa neler yiyosun anlatsana benm bebiş bi hafta geri takip ediyo inşş bu seferki gidişimde haftasını toparlar kilo aldırmam gerek ona hahaha

bu arda herkese günaydın güel melişlerrr herkes iidir inşallah canlarım

sanırım susam dokundu bana canım evet az önce baktım bende olabilirmiş kan şekeriniz düşmüş olabilir diyo dün pek bişi yiyemedimde herhalde kan şekerim düştü canım sende kendine dikkat et canım

neyse ben kaçar istanbulda bugün mükemmel bi hava var güneşsiz soğuk mis gibi bi hava özlemişim üşümeyi gidip yürüyüş yapcam kocam uyanana kadar hadi seviom sizi öptüm by
güle g
le canım.bu havayı sevsem ben de gelirdim senle yürüyüşe ama sevmiyorum ben bu havayı.ben de çıkıyorum mukabeleye gidip tekrar buraya gelecem

meryemcimm geçmiş olsun canım şeker inş diğer yüklemeden sonra ii çıkar tatlım
buarada maşallah yaa bebişin kilosu süper tatlım yaa neler yiyosun anlatsana benm bebiş bi hafta geri takip ediyo inşş bu seferki gidişimde haftasını toparlar kilo aldırmam gerek ona hahaha

bu arda herkese günaydın güel melişlerrr herkes iidir inşallah canlarım
nurum sağol canım benim.walla bu ay pek iyi nbeslendim sayılmaz ama hep soluma yatmaya çalıştım.zaten bebek küçük olunca onu öneriyorlarmış ben direk başladım sola yatmaya.rahmi ve plesentayı besleyen damarlar sağda olduğu için rahat kan akımı olsun diye.benim hemen çıkmam lazım.geldiğimde konuşuruz tekrar canım çok öpüyorum

Geri