Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ben de iki aylık evliyim anladım ve sana uçan tekmeyle geliyordum, üzülmen için acelen ne diye:)

yaa herkesin derdi kendine göre büyük ve Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermez.
bizim sınavımız da böyle ve isyan ederek, yıkılarak rabbimi üzmemek lazım:)

:)))))

dogru söylüyorsun her şerde bır hayır vardır rabbim büyük bizimde yüzümüzü güldürecek inş.

canım bende cıkıyorum mıdemı usutmusum ıkı dk bı lavaboya cıkma ıhtıyacı hıssedıyorum mahfettı benı cok cok tesekukr edıyrum görusuruz basbas

inşallah canım:)

biraz daha rahatlamışsındır umarım.
tevekkül et.
olumlu düşün ve kendine gaz ver:)

bende aynen sizler gibiyim......
ama artık herkes ile görüşmüyorum....
çünkü herkesin benimle konuştuğunda ilk sorduğu soru bebek yokmu daha....
kesin arkamdan neler söylüyolardır....
telefon bile açmıyorum....
hiç kimse umrumda bile değil....
inşallah çifter çifter doğurduğumuzda bakalım ne yapacaklar....

yine gitmiş millet yetişemedik neyse bakalım
herkese hayırlı cumalar kardeşler Allah dularınızı dualarımızı kabul etsin inş..yüzünüz gönlünüzle aynı anda gülsün yavrularınız yuvalarınızın bereketi uğuru neşesi olsun amin amin amin Rabbim çok bekletmesin cümlemizi canlar yoldaşlar..

azade senin bugün günündü galiba girersen yaz ne durumdasın canım, benim geçen ay 17sinde olmuştu ama arası 34 gün falandı yani bu ay 20sinde bekliyorum. fakat geçen aydan daha farklı adet belirtileri hissettim mesela kasık ağrısı oluyordu ama batma yoktu kramplar yoktu. bugün kan testi yaptırmayı düşünüyorum çok acayip dalarak uyuyorum hiç öyle uyumazdım uykum çok hafiftir. ama şimdi gözümü kapatsam uyurum ve kapatınca da saçma sapan rüyalar görüyorum:) 4 kişi hasta mısın sen dedi şaşırdım evet yorgun bi görüntü var ama ne bileyim. adete 4 gün kala silik çizgi çıktı bilemiyorum artık kısmet. lakin farklılılar hissediyorum ruh halimde falan. inş hepimiz pek yakında duamızın kabülünü görürürüz.

Geri