Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

merhaba arkadaşlar bende haziran ayında haşimato tiroiti çıktı dr ömür boyu hap kullanıcaksın dedi kullanmaya başladım tsh düştü ama bunu yapan anti tpo yüksek çıktı ilacımı hergün bir tane alıyordum yüksek çıkınca haftada iki gün birbuçuk al dedi ve ben bu yüzden hamile kalamıyorum :( acaba benim gibi hasta olupda hamile kalan varmı acaba neler yapmam gerekiyor iki ayda bir tahlile gidiyorum tsh düşük diğerini nasıl düşürcem :(

allahtan su hafta sonu tatilleri varda bizde dinleniyoz canm ya :D

he yaa:)

merhaba arkadaşlar bende haziran ayında haşimato tiroiti çıktı dr ömür boyu hap kullanıcaksın dedi kullanmaya başladım tsh düştü ama bunu yapan anti tpo yüksek çıktı ilacımı hergün bir tane alıyordum yüksek çıkınca haftada iki gün birbuçuk al dedi ve ben bu yüzden hamile kalamıyorum :( acaba benim gibi hasta olupda hamile kalan varmı acaba neler yapmam gerekiyor iki ayda bir tahlile gidiyorum tsh düşük diğerini nasıl düşürcem :(

Allah yardımcın olsun canım. Kendi doktorundan başka bi doktora da danışsan. ne olacak bu böyle? hastalığının da ne demek olduğunu bilmiyorum :(

umutsuzluga kapılma canım benim oldu ama bak nasip deilmiş öldü ama ümidimi yitirmdim gene çalışmalara devam inş bizimde olcak :dancing:

aaa bilmiyordum canım. Allah yardımcın olsun.
ne zaman oldu? ne kadar zamandır istiyordunuz?

he yaa:)

Allah yardımcın olsun canım. Kendi doktorundan başka bi doktora da danışsan. ne olacak bu böyle? hastalığının da ne demek olduğunu bilmiyorum :(

aaa bilmiyordum canım. Allah yardımcın olsun.
ne zaman oldu? ne kadar zamandır istiyordunuz?

1 senedir canım nisan ayın annesi adayı olmuştum eşimle tatile çıktıgımızda öqrendm bunu sonra ankaradan dönüşte karın agrım çok oldu dayanamadım doktora gittik bebegimi düşürmüşüm :(

her ay acaba hamilemiyim diyorum belirtiler aynı sonra bir bakıyorum benimki gelmiş :( bakalım hayırlısı inşallah allah herkese nasip etsin inşallah

canım ilk önce geçmiş olsun umudunu yitirme hiçbirzaman inş en kısa zamanda kalırsın hamile

Geri