Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ben burdayım:)
naber kızlar?

oooo hoşgeldin canımmmm, iyiyiz sen nasılsın

Hiç bilmiyorum canım, ayşegülse yine kayıp sanırım bilgisayarı iyicene bozuldu..
Amin canım inşallah bizde tadarız bu mutluluğu :)
Ben kocişe diyorum zaten bana bebeğe gerek yok sen varsın yetiyor bana diyorum, senin içinde ben varım bebek falan neki diyorum bazen :D

hıı evet onun bilgisayarında problem varmış.
inşallah canım tabiki de alalhın izniyle siz de tadacaksınız, dualarımdasınız.
doğru valla, kocalar 1. bebek :) benim koca bebek de diyetteydi, hamileliğimi öğrenir öğrenmez düzenli beslenme kurallarına uyduk ama diyeti bozdu :) eğer bana destek olmazsa beslenemezmişimmm :)

ben son zamanlarda iyice uçtum arkadaşlar:)
bebek te neymiş diyorum:)

bunca sene çocuksuz yaşadık, mutluyuz, sağlıklıyız, birlikteyiz...
rabbime şükürler olsun.

çocuk ta olursa olur napim artık. elimizden geleni yaptık.
herşeyin hayırlısı

Valla sanırsam bu olaydan sonra bende fikir olarak o yöne kaymaya başladım, Allah verirse olacak elimizden gelini de yapıyoruz dediğin gibi canım

Hadi kızlar bana müsade hava yağmurlu otobüsü kaçirmayayım, annemler geldi bugünde eşim gidip aldı bi an önce gideyim, öpüyorum sizi canlarım kendinize iyi bakın bybyyyyyyyyyy

oooo hoşgeldin canımmmm, iyiyiz sen nasılsın

hıı evet onun bilgisayarında problem varmış.
inşallah canım tabiki de alalhın izniyle siz de tadacaksınız, dualarımdasınız.
doğru valla, kocalar 1. bebek :) benim koca bebek de diyetteydi, hamileliğimi öğrenir öğrenmez düzenli beslenme kurallarına uyduk ama diyeti bozdu :) eğer bana destek olmazsa beslenemezmişimmm :)

ben de iyiyim canım sağol.
eşininki güzel bahane:) takdir etmek lazım:)

Valla sanırsam bu olaydan sonra bende fikir olarak o yöne kaymaya başladım, Allah verirse olacak elimizden gelini de yapıyoruz dediğin gibi canım

Hadi kızlar bana müsade hava yağmurlu otobüsü kaçirmayayım, annemler geldi bugünde eşim gidip aldı bi an önce gideyim, öpüyorum sizi canlarım kendinize iyi bakın bybyyyyyyyyyy

tamam canım güle güle
yarın bol bol görüşürük inşallah

meraba arkadaşlar benide aranıza alırsanız bişey sormak istiyorum:)
ben bu ay hsg çekilmiştim.adetime 2 gün var ama adet sancım başladı.daha doğrusu belim ağrıyor.hiç bunları yaşayıpta hamile kalan varmı aranızda.ben hsg çekildiğim için biraz ümitlenmiş idimde onun için sordum.yardımcı olursanız sevinirim

meraba arkadaşlar benide aranıza alırsanız bişey sormak istiyorum:)
ben bu ay hsg çekilmiştim.adetime 2 gün var ama adet sancım başladı.daha doğrusu belim ağrıyor.hiç bunları yaşayıpta hamile kalan varmı aranızda.ben hsg çekildiğim için biraz ümitlenmiş idimde onun için sordum.yardımcı olursanız sevinirim

ne demek canım yaa burda herkes oratada konuşuyor:)

ben de hsg çektirmiştim ve 2-3 ay içersinde hamile kalırsın demişlerdi ama bi halt olmadı:)
nasip meselesi. belirtilere çok takılma, strese sokma kendini canım.
bekle bakalım zaman ne gösterecek...

yaklaşık 2,5 yıldır bekleyen tecrübeli biri olarak tavsiyem bu.
bu ne rahatlık diyebilirsin belki ama kaşarlandım artık:) kahrolduğum, kabus günler geride kaldı. kendime ve eşime zarar verdiğim günlerde yanıma kar:)
kendini üzmeden, gereken neyse onu yap canım ve gerisini Allah'a bırak.
bekle

ne demek canım yaa burda herkes oratada konuşuyor:)

ben de hsg çektirmiştim ve 2-3 ay içersinde hamile kalırsın demişlerdi ama bi halt olmadı:)
nasip meselesi. belirtilere çok takılma, strese sokma kendini canım.
bekle bakalım zaman ne gösterecek...

yaklaşık 2,5 yıldır bekleyen tecrübeli biri olarak tavsiyem bu.
bu ne rahatlık diyebilirsin belki ama kaşarlandım artık:) kahrolduğum, kabus günler geride kaldı. kendime ve eşime zarar verdiğim günlerde yanıma kar:)
kendini üzmeden, gereken neyse onu yap canım ve gerisini Allah'a bırak.
bekle
evet aslında rahat olmak gerekiyor ama işte insan hemen olsun istiyor.tecrübeli arkadaşlar hayırlısıyla ayaklarını sürüsünlerde bizde yol alalım inşallah:)Mevla inşallah en kısa zamanda bizlerede nasip etsin küçük mucizelerden

Geri