Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Selam kızlarrrrr

Biz şimdilik iyiyiz, artık hemen hergün gibi sancılarım oluyor, allaha şükür çok yoğun değil.
Evet lalezar ve tatlı cadının dediği gibi evde değilim artık. Bu yüzden nete girme şansım çok yok. Yarın kontrole gidicem yine ve nst ye bağlanıcam. Bakalım dr ne diyecek. Hala beklemedeyiz anlayacağınız. 37 + 4 olduk.

Hepinizi öpüyorum, sevgiyle kalın...
Mrs m,Allahim bir avazda kurtarsin canim.Dualarimdasin...

aynennn! ya olduğum yere doğurucam diye ödüm kopuyo yukarıdan ayaklarını vajinaya kadar uzatıp eşeliyo sanki çocuk:) şaka bi yana çok ağrım oluyo o pozisyonda neden acaba?
Normalde baş taraf aşağıda olmaz mı gerçi sürekli dönüyordur :) ben hamilelik hiç yaşamadığım için bilmiyorum :cry: ama normal doğum bebişin önce başı çıkıyor dimi :shot: hayırlısıyla doğurmak nasip etsin Allah kurtarsın

Normalde baş taraf aşağıda olmaz mı gerçi sürekli dönüyordur :) ben hamilelik hiç yaşamadığım için bilmiyorum :cry: ama normal doğum bebişin önce başı çıkıyor dimi :shot: hayırlısıyla doğurmak nasip etsin Allah kurtarsın

amin canım sağol allah sana da nasip etsin tabii isteyen herkese... normalde başın aşağıda olması lazım ama bebekler doğum pozisyonuna son haftalarda giriyorlar ve dediğin gibi yer değiştiriyorlar o zamana kadar bizim 8 hafta var doğuma kontrolüm haftaya şuan bebişin ne durumda olduğunu bilmiyorum umarım erkenden doğum kanalına girip gelmeye kalkmaz:uhu:

slm kızlar epeydir giremiyordum.gizemli kıs hamileydi en son.allah korusun bi sorun mu oldu.rabbim en kısa zamanda yeniden bebek nasip etsin.beni sorarsanız hala aynı yerdeyim ama bebekten vazgeçtim.korkuyorum çokkkkk.bakmaktan,kilo almaktan,sorumluluktan.saçmalıyorum belki ama hala hazır değilim evliliğimin 4. yılı dolcak.

Selam kızlarrrrr

Biz şimdilik iyiyiz, artık hemen hergün gibi sancılarım oluyor, allaha şükür çok yoğun değil.
Evet lalezar ve tatlı cadının dediği gibi evde değilim artık. Bu yüzden nete girme şansım çok yok. Yarın kontrole gidicem yine ve nst ye bağlanıcam. Bakalım dr ne diyecek. Hala beklemedeyiz anlayacağınız. 37 + 4 olduk.

Hepinizi öpüyorum, sevgiyle kalın...
Allahım biavazda kurtarsın sağlıklı ve rahat doğumlar diliyorum canım :)

selam kızlar dentnurse noldu da maviş kim merak ettim :)
pirensescim ikiside aynı kişi artık :) isim değişikliği oldu :)
sılam sennden ne haber geldimi kırmızılar mrs m azkalmış canım allah yardımcın olsun
maalaesefki benim kırmızılar geldi 6-7 gün gecikmeli :18:

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:

lovely .................................25 Kasım
bir melek diliyorum...................25 Kasım
Semre.................................28 Kasım

:yumurta:Bekleyen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> Listesi :yumurta:

Pirenses...............................29 Kasım
Hazan11...............................2 Aralık
Lalezar............................... 3 Aralık
Dilrubaa...............................6 Aralık
Gülker.................................10 Aralık
Gizemlikıs..............................11 Aralık
Sabırsızım............................16 Aralık
Dilara1................................23 Aralık
Şimall................................ 28 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART <NOBR>ANNE</NOBR> ADAYLARI
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN <LINKZ id=linkz15><NOBR YVKIw="linkzHighlighted_4191" target="blank">ANNE</NOBR></LINKZ> ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <NOBR>Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS <LINKZ id=linkz16>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN <LINKZ id=linkz12>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 <LINKZ id=linkz8>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 <LINKZ id=linkz9>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ <LINKZ id=linkz14>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS <LINKZ id=linkz13>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL <LINKZ id=linkz17>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end -->

canlaaarııım nasılsınız......
bende bişey soracağım...
ben ovülasyon testi kullanıyorum adetime 6 gün kaldı hala 2. çizgi çıkıyor....
ilki kadar koyu değil ama yinede çıkıyor.....
ben pkolu değilim adetlerim düzenlidir...
kafam karıştı inanın...
geç mi yumurtluyorum....

Geri