Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:

lovely .................................25 Kasım
Semre.................................28 Kasım

:yumurta:Bekleyen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> Listesi :yumurta:

Pirenses...............................29 Kasım
Hazan11...............................2 Aralık
Dilrubaa...............................6 Aralık
Gülker.................................10 Aralık
GizemLi Kız.........................11 Aralık
Sabırsızım............................16 Aralık
Dilara1................................23 Aralık
Lalezar............................... 25 Aralık
Şimall................................ 28 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

NİSAN <LINKZ id=linkz15><NOBR YVKIw="linkzHighlighted_4191" target="blank">ANNE</NOBR></LINKZ> ADAYLARI
aslıgökçe .............................. 27 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS <LINKZ id=linkz16>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN <LINKZ id=linkz12>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 <LINKZ id=linkz8>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 <LINKZ id=linkz9>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ <LINKZ id=linkz14>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS <LINKZ id=linkz13>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL <LINKZ id=linkz17>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

Sanırım bunu dedin betül :D

kizlarrrr günaydin.... laptopu aldim daha dogrusu aldirdim :) ( Patronun bebek hediyesi :))
yarin aksam gelcek....
bundan sonra buranin tozunu attircam.... beni bekleyin anacim :)))

Evet ya az kaldı ama hiç bir şey hissetmiyorum geçen aylarda hep birşeyler hissederdim ama bu ay bişey yok kasılmam yok akıntım yok göğüslerim sönük ne adet belirtisi var nede hamilelik ama inşallah adet olmayızz seninde az kalmış :Laie_23:
Evet canım benimde az kaldı inş. olmayız. Allah bebiş isteyen herkese en yakın zamanda hayırlısyla versin

Yok ya hiç bişey hissetmiyorum:( Geçen ay iltihap hapını ve fitil kullandım, iltihap varmış. Bu ay da içim temizlendi belki bişiler olur diye bekliyorum zaten eğer regl olursam film çektircem daha sonra doktor ilaç verecekmiş. Peki sen bişiler hissediyo musun?
Benimde geçen aylar adetten 15 gün önce kasılmalarım olurdu gögüslerimde hassasiyet olurdu adet günümdede aşırı ağrım olurdu ağrı kesici ilaç bile fayda etmezdi civan perçemi çok iyi geliyormuş diye duydum bu ay kullandım gerçektende faydasını gördüm ve vücudum çooook rahat ağrım falan yok.

Bir Melek Diliyorum ................ 29 Aralık

NİSAN <LINKZ id=linkz15><NOBR target="blank" YVKIw="linkzHighlighted_4191">ANNE</NOBR></LINKZ> ADAYLARI
aslıgökçe .............................. 27 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 <LINKZ id=linkz8>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 <LINKZ id=linkz9>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

melekler pazartesi günü hamile oldumu ögrendim daha cok kücük 5 haftalik acayip kasiklarimda agrim oluyor belimde agriyor normalmi bu, bie akintim acayip var korkmam gerekiyormu?

Bir Melek Diliyorum ................ 29 Aralık

NİSAN <LINKZ id=linkz15><NOBR YVKIw="linkzHighlighted_4191" target="blank">ANNE</NOBR></LINKZ> ADAYLARI

EKİM ANNE ADAYLARI

KASIM ANNE ADAYLARI
Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Ayyşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

Geri