Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

hoşbulduk tatlım
ağrıyan bir tarafı yok uyumamakta direniyordu, şimdilik uyudu ama emin değilim :) huysuzluk yapıyor işteeee
sorularından hatırladıklarımı cevaplayayım: evet epey büyüdü bugün 51 günlük maşallah kilosu da epey artmıştı ama aşıya gidince son şeklini öğrenicez. gözler değişmedi hala renkli :) inşallah öyle kalır. onunla konuşunca ufak tepkiler veriyor. hafif gülümsüyor. inşallah rabbim sana da göndersin canımmmm

Canım benim yaaaaa, ne tatlıdır değil mi annesi, maşallah büyümüş 51 günlük olmuş, gözleri çok renkli ise çok fazla değişmez ama elaya yakınsa değişebilir, sanırım senin eşinin gözleri renkli idi değil mi :)amin canım rabbim banada gösterir inşallah bu mutlu günleri :)

Canım benim yaaaaa, ne tatlıdır değil mi annesi, maşallah büyümüş 51 günlük olmuş, gözleri çok renkli ise çok fazla değişmez ama elaya yakınsa değişebilir, sanırım senin eşinin gözleri renkli idi değil mi :)amin canım rabbim banada gösterir inşallah bu mutlu günleri :)

tatlı tatlı ama ağlayınca çok acııııı :) büyüyor canım.
gözler hala mavi duruyor biraz koyu mavi gibi ama bazen yeşile dönük gibi. eşimin ela benim yeşil. e renkli olsun artık dimi amaaa :)
inşallah canım dualarım seninle. sende ne var ne yok?

tatlı tatlı ama ağlayınca çok acııııı :) büyüyor canım.
gözler hala mavi duruyor biraz koyu mavi gibi ama bazen yeşile dönük gibi. eşimin ela benim yeşil. e renkli olsun artık dimi amaaa :)
inşallah canım dualarım seninle. sende ne var ne yok?

Kesin o zaman renkli olur :)
Valla ben işte diyete devam ediyorum, 7 kg oldu verdiğim kilo, işte bakalım bir-iki ay daha devam edip ondan sonra çalışmalara başlamak istiyorum bende artık... biliyorsun tüp bebek için 40 yaş sınırı gelmiş ve ben 21 temmuzda 40 olucam :(
Ayrıca canım çıkma vaktim gelmek üzere, bağlantım oldukça yavaş, belki tekrar cevap yazamayabilirim, öpüyorum tatlı kuşumu ve seni ona iyi bak annesi olur mu :)

Kızlar sizede iyi akşamlar...

Son düzenleme:
Kesin o zaman renkli olur :)
Valla ben işte diyete devam ediyorum, 7 kg oldu verdiğim kilo, işte bakalım bir-iki ay daha devam edip ondan sonra çalışmalara başlamak istiyorum bende artık... biliyorsun tüp bebek için 40 yaş sınırı gelmiş ve ben 21 temmuzda 410 olucam :(
Ayrıca canım çıkma vaktim gelmek üzere, bağlantım oldukça yavaş, belki tekrar cevap yazamayabilirim, öpüyorum tatlı kuşumu ve seni ona iyi bak annesi olur mu :)

Kızlar sizede iyi akşamlar...

canımmm süper ne çok kilo gitmiş maşallahhhhhh sana. inşallah hayırlısı canım benim. tamam öperim, bende seni çok öpüyorum canımcım görüşürüz

Geri