Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

Ecce..........................................17 Ocak
Dilara1.....................................18 Ocak

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Lalezar.................................... 22 Ocak
Lovley......................................24 Ocak
Sılam_nisa..................................27 Ocak
Hazan.......................................5 Şubat
Şimall.................................. 6-10 Şubat
Pirenses.................................10 Şubat
:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
MAYIS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<nobr target="blank">Anne</nobr> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <nobr target="blank">ANNE</nobr> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:

Bu ay dikkat ettik yani yumurtlama zamanı özellikle ilişki yaşamdık yani, ama çok acayip, düşük yaptığım zamanki gibi göğüslerim yine acayip oldu acıyor özellikle uç kısımları çok fena, bide hafif hafif kasılmlr var yaaaaaa korkuyorum inşallah allahım yine öyle birşey olmaz, adetimin belirtileridir... :S:S:S:S

Bu ay dikkat ettik yani yumurtlama zamanı özellikle ilişki yaşamdık yani, ama çok acayip, düşük yaptığım zamanki gibi göğüslerim yine acayip oldu acıyor özellikle uç kısımları çok fena, bide hafif hafif kasılmlr var yaaaaaa korkuyorum inşallah allahım yine öyle birşey olmaz, adetimin belirtileridir... :S:S:S:S

Belki bu defa saglikli bi hamilelik olucak...Insallah hersey guzel gider senide artik bebek bekleyenler bolumunde gormek istiyorum:)

esmos tebrik ederim canımmmmm inan çok sevindim.
allah sağ salim kucağınıza vermeyi nasip eder inşallah ve sağlıklı bir hamilelik seninle olsun inşallah.

Geri