Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar kura bakömayın size haber veremedim ama çok kötüydüm pazartesi gittik bebeği gördük ama düşük tehlikem varmış 1 hafta yatmam gerekiyomuş ilaç verdi neolurrr dua edin meleğime bişey olmasınn allaha manet olunn

Canım dr.un ne diyorsa yap, sakın kendini üzme bak stres bebeğini dha çok etkiler, "benimlesin bebeğim" diye kendine telkin ver tamam mı kankim benim, dualırımız seninle sen merak etme :)

kızlar kura bakömayın size haber veremedim ama çok kötüydüm pazartesi gittik bebeği gördük ama düşük tehlikem varmış 1 hafta yatmam gerekiyomuş ilaç verdi neolurrr dua edin meleğime bişey olmasınn allaha manet olunn

Canim benim ya kiyamam ben sana ne olur uzme kendini olur mu? Allahin izni ile birsey olmayacak bebegine.. takma kafana ve bol bol dua et ve dinlen.. Sakin bir sey yapma.. Bi daha ne zaman gideceksiniz kontrol icin?

canım hamileliklerin başlangıçlarında hep bebişler nazlı olduğundan naz yapıyolar canım sen bol bol dinlen Allahın izniyle doğum zamanı yakın dua edin dediğin zamanlarda gelecek canım :)
Ya kızlar şu rahim filmini cumartesi çektirmem gerekiyor.ben hala nerde çektirim anestezilimi yaptırim karar veremedim.fındıkzade de radyomar diye görüntüleme merkezi varmış.herkes anestesiziz yaptırdığı halde çok memnun kaldıklarını söylüyorlar.ama orasıda ban çok çok uzak.ataşehir memorial hastanesini bilen varmı muayene içinde oraya gitmitim ben.orda çektirmeyi düşünüyorum ama düşündükçe bile kalbim küt küt atıyor.nabız seviyem 120 lerde :D Allahım yalvarırım sana sen yardım et bize.şu sitede bebek bekleyipte bu uğurda çaba gösteren, sorunlu veya sorunsuz ,kendi çabalarıyla veya doktorlardan medet bekleyen,daha yolun en başında olan veya sabrının sonuna gelen herkese hepmize bebeklerimizi tez vakitte sağlığıyla hayırlısıyla ver.

canım inşallah Rabbim emeklerinin karşılığını tez zamanda verir. :bebeğim:

Aysegülüm,gecmis olsun kaymagim.Allah bebisini sana bagislar insallah.
Bendende haberler iyi degil kizlar.Benimde aysegül gibi pazartesi günü randevum vardi.Rahim agzinda hafif bir acilma varmis.Dr önümüzdeki pazartesiye kadar yatip dinlenmemi,o gün tekrar duruma bakacagini söyledi.Bu durum oglumdada basima gelmisti.Hastaneye yatmistim.Ameliyat ile rahim agzina dikis atilmisti.Ondan sonrada doguma kadar sürekli yatmam gerekmisti.Oglumda 6.ayda basima gelmisti,simdi henüz 5.ay a bile girmedim.Doguma kadar olan onca zaman yat yat nasil gecer?Tam bulantilari ve ilk üc ayin tehlikesini atlatmisken bu durum cok fena morelimi bozdu.Ama bebegim iyi olsun yeterki,katlanirim baska carem yok.Benide dualarinizda unutmayin nolur...

kızlar berranur arkadasımız gece 11.30da 3040gr 48 cm boyunda bır oglu oldu sızlere haber vereyım dedım Allah ım saglıkla büyütmeyi nasıp etsın ınsallah

Son düzenleme:
Geri