Merional 75 ve cetrocide satıyorum ihtiyacı olan yazsın

Elmasirkesi

Yeni Üye
Üye
Merional 75 ve cetrocide satıyorum ihtiyacı olan yazsın

Merional 75 satanlar Cetrocide Satanlar Melek Kadınlar Kulübü Forum'da

Selamlar kızlar tedavim sonrasında elimde biraz ilaç kaldı ve ben de bunları satmak istiyorum. Elimde bu ay alınmış daha yeni tedavimden fazla kalan kullanılmamış 3 adet gonal-f 450, 4 adet merional 75 ve 1 adet cetrocide vardır uygun fiyata vereceğim almak isteyen olursa, son kullanma tarihi Kasım 2021 Resimleri ekliyorum dileyenler konuma yazabilerek bana ulaşabilirler.
Bana mail adresi ile ulaşın kızlar : e posta adresim: moonlight034@hotmail.com
gonal f son kullanma tarihi.jpeg
gonal f satiyorum.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Hayatım aramıza hoş geldin. Lütfen ilgili ilaçların resimlerini, son kullanma tarihlerini ve fiyatlarını konuna ekler misin ? Yapamaz isen yardımcı oluruz sana.

Ya da resim yükleme sitelerine atar isen cep telefonundan ya da bilgisayarından bizler düzenleyerek sitemize alabiliriz. Neden böyle şeyler istiyoruz ? Sizin durumunuzda olan ve gerçek anlamda bu ilaçlara ihtiyacı olan insanların kandırılmaması için. Her gün buna benzer sıkıntılı şeyler okuyoruz ve duyuyoruz. Sizi tenzih ediyoruz ama bunlara ihtiyaçlarımız var. Elinize alıp kendiniz resim çekerek ekleme yapınız. Son kullanma tarihleri de lütfen görünsün. hizliresim.com gibi sitelere atın biz düzenleyerek sitemize alırız. Bir de lütfen size ulaşılması adına mail adresi yazınız. Telefon vermeyiniz. Rahatsız edilmenin önüne geçersiniz.

Sevgiler.

Bu konunuzu da biraz değiştirdim ve ekledim lütfen mail adresinizi ya da size nasıl ulaşacaklar ise yazınız. Konuya eklemeyi ben yapabilirim. Lütfen telefon vermeyin isterseniz. Ama siz bilirsiniz.

Bu konunuzu da biraz değiştirdim ve ekledim lütfen mail adresinizi ya da size nasıl ulaşacaklar ise yazınız. Konuya eklemeyi ben yapabilirim. Lütfen telefon vermeyin isterseniz. Ama siz bilirsiniz.
Evet teşekkür ediyorum ama o hesapla devam edemiyorum cevap da yazamıyorum ordan onu iptal edip bunu düzenleyebilir misiniz rica etsem

Geri