meryem suresinin faziletleri

B

bur-ay

Hamiş Melek
meryem suresinin faziletleri
arkadaşlar ben 15 gün oldu başlayalı her gün okuyorum içimden bir his faydası olacak diyor çünkü okumaya başladığın zaman içimden ağlamak geliyor kendimi zor tutuyorum ben interneetten okuyorum yanlışsız olsun diye okuyan hoca da o kadar güzel okuyor ki hissettiriyor yani....Allahım kabul eder inşallah

nisan yagmuru

nisan yagmuru

Yeni Üye
Üye
sizin ne icin okudugunuzu bilmiyorum ama benim bir arkadasim, cocugu olmadigi icin okuyordu ve Allahin izniyle sonunda iki kizi oldu.

B

bur-ay

Hamiş Melek
ben de hayırlı bir evlat için okuyorum inşallah faydası olur okudukça içime bir umut doğuyor surenin anlamıda çok güzel inşallah Allah nasip eder
nisan yagmuru' Alıntı:
sizin ne icin okudugunuzu bilmiyorum ama benim bir arkadasim, cocugu olmadigi icin okuyordu ve Allahin izniyle sonunda iki kizi oldu.

cimcime eses

cimcime eses

Yeni Üye
Üye
Bende bu sureyi okudum.
Bebeğin hayırlı olması için okumak gerek yazıyordu, bende cidden hoca çok güzel okuduğu için takip ediyordum ve o ay bebeğim geldi, bende 41'e tamamladım.
Anlamıda çok güzel bir sure...
Bir süre sonrada yusuf suresine başlayacağım...

B

bur-ay

Hamiş Melek
ikranurr' Alıntı:
Bende bu sureyi okudum.
Bebeğin hayırlı olması için okumak gerek yazıyordu, bende cidden hoca çok güzel okuduğu için takip ediyordum ve o ay bebeğim geldi, bende 41'e tamamladım.
Anlamıda çok güzel bir sure...
Bir süre sonrada yusuf suresine başlayacağım...
ikranurr sure bittikten sonra mı hamile kaldın benim bugün 17 gün oldu eğer hamile kalırsan sonuna kadar okumayı düşünüyorum Allahım kabul eder inşallah

E

elifecik

Yeni Üye
Üye
kizlar meryem sadece 41 kere okumak mi gerekiyor yanin da baska dua veya baska birsey de yapmak gerekiyormu bilgilendirirseniz sevinirim allah isteyen herkeze hayirli evlatlar versin

B

bur-ay

Hamiş Melek
benim bildiğim bir başlama duası yok zaten niyetimiz belliAllah ım sesimizi duyar inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar versin
elifecik' Alıntı:
kizlar meryem sadece 41 kere okumak mi gerekiyor yanin da baska dua veya baska birsey de yapmak gerekiyormu bilgilendirirseniz sevinirim allah isteyen herkeze hayirli evlatlar ver

şimall

şimall

Hamiş Melek
ben 41 gün okumaya nıyetlendım ama arada adet olunca bosluk olcak onu napcam bılmıyorum bırakıp yınemı devam etcem bılgısı olan varmı

B

bur-ay

Hamiş Melek
şimall' Alıntı:
ben 41 gün okumaya nıyetlendım ama arada adet olunca bosluk olcak onu napcam bılmıyorum bırakıp yınemı devam etcem bılgısı olan varmı
canım ben de şimdi adetliyim anneme havale ettim okuması için öylede oluyormuş bir gün bile atlamadan her gün okunacak

şimall

şimall

Hamiş Melek
bur-ay' Alıntı:
canım ben de şimdi adetliyim anneme havale ettim okuması için öylede oluyormuş bir gün bile atlamadan her gün okunacak

a ne guzelmıs öyle bende kayınvalıdeme devrederım adet olunca ozaman tesekkur ederım bılgılendırdıgın ıcın kafamda kocaman bı soru ısaretı kalmıstı

Benzer İçerikler