meryem suresinin faziletleri

selamun aleykum arkadaslar bende meryem suresını okumaya baslayalı 24 gun oldu hıc ara vermeden okuyorum cok sukur ayrıca komsumda benım ıcın 41 gun boyunca okuyacak benımde ıcımde cok buyuk bı umut olustu neden bılmıyorum ama okudukca rahatlıyorum ve bır sonrakı gunu beklıyorum .... bu surecte adette gormedım ne hıkmettır bılmıyorum ama adetımde gecıktı test yapmaya korkuyorum ya olumsuz cıkarsa dıye cunku bel agrımdan baska bı belırtı yok ama hayırlısı ben tevekkulumu yapıyorum sonucunu rabbıme bıraktım ..tüm ısteyen cemi cümleyle banada hayırlı bı ewlat nasıp etsın 24 hazıran ewlılık yıldonumumuz 6 yıla gıracegız ınsallah esımöe hayırlı guzel haber vermek nasıp olur...:)

ben adet olunca kimseye devretmedim ikinci defa regl olmadim simdi 5 haftalik hamileyim evde test yaptim cift cizgi cikti ne zaman doktora gitmem gerek

arkadaşlar ben 15 gün oldu başlayalı her gün okuyorum içimden bir his faydası olacak diyor çünkü okumaya başladığın zaman içimden ağlamak geliyor kendimi zor tutuyorum ben interneetten okuyorum yanlışsız olsun diye okuyan hoca da o kadar güzel okuyor ki hissettiriyor yani....Allahım kabul eder inşallah

selamun aleykum arkadaslar bende meryem suresını okumaya baslayalı 24 gun oldu hıc ara vermeden okuyorum cok sukur ayrıca komsumda benım ıcın 41 gun boyunca okuyacak benımde ıcımde cok buyuk bı umut olustu neden bılmıyorum ama okudukca rahatlıyorum ve bır sonrakı gunu beklıyorum .... bu surecte adette gormedım ne hıkmettır bılmıyorum ama adetımde gecıktı test yapmaya korkuyorum ya olumsuz cıkarsa dıye cunku bel agrımdan baska bı belırtı yok ama hayırlısı ben tevekkulumu yapıyorum sonucunu rabbıme bıraktım ..tüm ısteyen cemi cümleyle banada hayırlı bı ewlat nasıp etsın 24 hazıran ewlılık yıldonumumuz 6 yıla gıracegız ınsallah esımöe hayırlı guzel haber vermek nasıp olur...:)

Slm arkadaşlar yha bir sorum olacak meryem suresini nazil okuyacagimi tarif eder misiniz secdede mi kibleye donuk oturarak mi yoksa normal otururken mi okunacak yardimci olun lutfen

Peki okumadan dinlemek de yeterli midir ? Is cikisi yada ise giderken internetten dinlesem olur mu bilgi verebilir misiniz?

Bende iyi ki bu siteyi gördüm bende okuyalı 17 gün oldu be B'nde günüm gecikti . Ama B'nde test yapmaya cok korkuyorum Allah izin veririrse olsam bile 41 e tamamlayacağım Rabbim herkese muradını versin lütfen bana da dua edin

merhaba acaba kurandan mı okuyosunuız yoksa netten okunuşunu alıp mı okuyosunuz bana arapca olması gerekiyor dediler bende bilemdiğim için annem ve komşum okuyor benim için siz nasıl okuyosunuz alsında kendim okumal istiyorum benim içinde bu duanın kabul olacağına dair his var :)

Geri