Mide balonu botoksu fiyatı 2020

R

Reyhanca

Forum Okuru
Mide balonu botoksu fiyatı 2020
Mide balonu ve mide botoksu fiyatı 2020 kadınlar kulübü

Slm kızlar bir süredir araştıyorum ama bir yandan da tırsıorum yaptırmaya kiloluyum biraz diyelim :))) mide botoksu yaptırsam ya da mide balonu her neyse nasıl olur düşüncesindeyim . Mide botoksu olanlar var mı yoksa ben botoksu geçtim de anca balon mu kurtarır :)))) gerçekten yaptıranlar varsa bilgi versin canımı yesin kızlar haaa bir de fiyatı tabiş mide botoksunun fiyatı nedir

Vallahi ben geçen sene midemi aldırdım 15.000 TL para verdim bu ay bir arkadaşım ameliyat oldu 20.000 tl vermiş dr erdal cücüktr ameliyat olmuş

Bu arada mide botoxu değil de başka bir şey daha vardı kalın bağırsak yerine ince bağırsağa bağlanma olayıldı ama adı neydi tam hatırlamıyorum. Onun için çok başarılı diyorlar. Araştırmadan bir şey yaptırmayın arkadaşım. Hastaneden hastaneye uzmandan uzmana fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor ama mide ameliyatı hani şu yüzde 85 i alınıyor ya midenin onun fiyatı şu aralar 20 bin seviyesinde bunu net biliyorum. Doktor da ararsan Erdal Cücük diye arattır bi incele istersen.

Geri