Mide botoksu yaptıranların yorumları

• Konbuyu başlatan SevginurXXXXXX
  • Başlangıç tarihi
S

SevginurXXXXXX

Forum Okuru
Mide botoksu yaptıranların yorumları
Mide botoksu yaptıranların yorumları ne dediler

Merhaba
6 ay önce İstanbul da mide botoksu yaptırdım. Botoks yaptıracağım hastaneyi internetten buldum. Hastaneyi araştırdım , bu hastane de mide botoksu ameliyatı olan 3-4 kişinin yorumunu da okudum ve karar verdim. Telefonla aradım bana önce 5000 tl. dediler ben biraz pazarlık edince 4000 tl. ye indiler. Ve bana 15 gün sonrasına randevu verdiler. Ama bu süre içerisinde ameliyat parasını da hesaba yatırmamı söyledilediler. Hesaba para yatmadan mide botoksu ameliyatına almadıklarını söylediler. Ben de hesaba parayı yatırdım. İstanbula mide botoksu için gittim. Hastanede biraz bekledim beni sonra ameliyata aldılar . Hafif narkoz verildi , endoskopik olarak mideye botoks yapıldı yaklaşık 10 dk. sürdü. Ameliyattan sonra dediklerini yaptım , diyetlerini yaptım. Gelin görün ki mide botoksu olduktan 3 ay sonra 3.5 kilo şu anda da 5 kilo almış durumdayım. Bu mide botoksu hiçbir işe yaramadığı gibi kilo bile aldım. Verdiğim para da çektiğim eziyette yanıma kar kaldı. Şimdi soruyorum size mide botoksu ameliyatı olanlara özellikle sizler zayıflayabildiniz mi lütfen anlatır mısınız.

Merhaba

Bu sizin ilk mide botoksu ameliyatı oluşunuz anladığım kadarıyla. Benim görümcem senin dediğin gibi mide botoksu ameliyatı oldu hem de topu topu 8 kilo fazlası var zayıflayamıyorum diye. Senin dediğin gibi önce para nakit alınıyor . Bizimkisi bir de kocasının haberi olmadan bu ameliyatı oluyor.

Daha sonra zayıflyacak ya ... nerdeeee... üzerine senin gibi kilo alıyor hem de 2 ayda 4 kilo daha. Ama hikaye burada bitmiyor açıyor hastaneyi ameliyatı yapan doktora anlatıyor durumu. Nasıl oluyorsa doktor bunu 2. mide botoksu ameliyatına ikna ediyor hatta diyor ki mide balonu yapalım kesin olsun mide balonun fiyatı iki katı neredeyse. Bizim ki yok diyor o kadar param . Mide botoksu ameliyatına yine gün veriliyor . Bu sefer de kimsenin haberi yok tabiki. Nasılsa 10-15 dk. sürüyor hastanede yatmıyorsun enfazla 3-4 saatte işlem tamam.

Ameliyatı oluyor bizim ki bu sefer daha titiz verilen diyetler filan hepsine uyuyor ... Sonuçççç... Ne mi oluyor dersin. Zayıflamaka yerine bizim ki kilo alıyor yine. Bana anlattığında beni bir gülme krizi tuttu. Kızım dedim bana o parayı versen seni çıbık gibi yaparım dedim :)

Sözün kısası yalnız değilsin. :) Mide botoksu ile zayıflama garantisi diye bir şey yok bu şeylere kapılıp gitmemek lazım. Yemesen zayıflarsın zaten.

Merhaba

Bu sizin ilk mide botoksu ameliyatı oluşunuz anladığım kadarıyla. Benim görümcem senin dediğin gibi mide botoksu ameliyatı oldu hem de topu topu 8 kilo fazlası var zayıflayamıyorum diye. Senin dediğin gibi önce para nakit alınıyor . Bizimkisi bir de kocasının haberi olmadan bu ameliyatı oluyor.

Daha sonra zayıflyacak ya ... nerdeeee... üzerine senin gibi kilo alıyor hem de 2 ayda 4 kilo daha. Ama hikaye burada bitmiyor açıyor hastaneyi ameliyatı yapan doktora anlatıyor durumu. Nasıl oluyorsa doktor bunu 2. mide botoksu ameliyatına ikna ediyor hatta diyor ki mide balonu yapalım kesin olsun mide balonun fiyatı iki katı neredeyse. Bizim ki yok diyor o kadar param . Mide botoksu ameliyatına yine gün veriliyor . Bu sefer de kimsenin haberi yok tabiki. Nasılsa 10-15 dk. sürüyor hastanede yatmıyorsun enfazla 3-4 saatte işlem tamam.

Ameliyatı oluyor bizim ki bu sefer daha titiz verilen diyetler filan hepsine uyuyor ... Sonuçççç... Ne mi oluyor dersin. Zayıflamaka yerine bizim ki kilo alıyor yine. Bana anlattığında beni bir gülme krizi tuttu. Kızım dedim bana o parayı versen seni çıbık gibi yaparım dedim :)

Sözün kısası yalnız değilsin. :) Mide botoksu ile zayıflama garantisi diye bir şey yok bu şeylere kapılıp gitmemek lazım. Yemesen zayıflarsın zaten.
merhaba ben yaptırdım çok çok memnun kaldım . Kadıköy Medicana hastanesinde gastro bölümünde muharrem bey var onu tavsiye ederim kendisi ve ekibi çok başarılı

Eşim böyle şeylere izin vermiyor bizde iddiaya girdik 2 ayda 5 kilo ver sana küçük altın alacam dedi ben daha yemek yermiyim be bu fikride arkadaşım verdi sağolsun

Geri