Mide üşümesine ne iyi gelir kadınlar kulübü üyeleri

E

ebrulimm

Forum Okuru
Mide üşümesine ne iyi gelir kadınlar kulübü üyeleri
Mide üşümesine ne iyi gelir kadınlar kulübü

Kızlar selamlar bu aralar havaların ısınması ile eşim klimayı açmış dün sabah kalkamadım sırtım belim her yerim almış başını gitmiş öyle bi ağrım var ki anlatamam neyse baktım ki ishalde olmuşum heralde ben midemi üşüttüm kızlar mide üşümesine ne iyi gelir bana ne önerebilirsiniz tşk :)

Mide üşümesine ilaç alınır mı ?

Öncelikle geçmiş olsun mide üşütmelerine bitkisel çaylar iyi gelir sizlere bir kaç çay tabiki önerebilirim ilaç almadan önce mutlaka bunları denemenizi tavsiye ediyorum. sonuç alamaz iseniz ilaç için de kafadan kulaktan duyma ilaçlar değil de doktora gitmeniz gerekiyor.

Mide üşütmesine iyi gelen şeyler yiyecekler çorba

Midesini üşütmelerine karşı olarak sizlere az önce bitkisel çay kullanmanız hususunda fikir beyan etmiştim dönem dönem malesef bu durum bendede oluyor ve ben nane limonu tercih ediyorum. Siz dilerseniz karışık bitki çayı ile birlikte toz karabiberi de demleyerek kullanabilirsiniz nane limon onun haricinde kuşburnu ve dağ kekiğini kaynatıp içerseniz size iyi gelecektir. Çorba olarak ta köy tavuğundan yapılmış harika bir çorba iyi gelecektir diye düşünüyorum geçmiş olsun.

Başka da bu hususta soracağınız şey varsa çekinmeden yazın lütfen.

Geri