miniğinde derdi var

Ce: miniğinde derdi var

raila canım çok teşekkürler fikrin için allah sana bece çok büyük sabır vermiş aynı evde geçinemezdim. ufffff çok zor yaaaa kurtulmak istiyorum burdan bıçak kemiğe dayanmaya başladı offfff. allah benim gibi herkese sabır versinn

bıçak kemiğe dayandı deme minik..canın sıkıldığında başka şeyler düşün ...düşündükçe her şeye sinir olursun ..düşünmee...hatta böyle zamanlarda kendin için uğraş... kendine pasta yap, yemek yap, maske yap, keyfine bak...

iyi taraftan düşün canım demekki beni örnek alıyor de kendi kendine kızsan bile belli etme umursama bile bence bir müddet sonr abakarsın vaz geçer canım oldumu ama kendini sakın üzmeeee

teşekkür edrim arkadaşlar ama ben iyilikle baktıkça o hala cahillik yapmaya ve hata yapmaya üstümüze gelmeye çalışıyo bende öle düşünmeye çalışıyorum benşmde anneme böyle yapsalar diye ama bazı şeylere gururum el vermiyo ve boyun eğemiyorum. allah sabır verdikçe inşallah bununda üstesinden geleceğiz. bide bu aralar maddi durumlar çok kötü oldu herkes birbirine sarıyo. bi eşimi idare etmeye çalışıyorum bi onları ama yinede herkes bana yükleniyo. durumlar kötü allah kötü bi sonuç vermesin

sabır sabırrrr canım evet zor farkındayım ama sabrının sonunda Allahın sana verceği mükafatı düşünerek davran hayatım tamammı

ya cok yadırgancak durum degıl..ben duydum bı kac yerde daha..dınlememeye gayret sen..duyma gorme..dıger turlu bı sogdun mu aranız tutmaz canım

sen ıyı olmaya bak..o yonlerını gorme...

allahkolaylığını verir unutmayın allahdağına göre kar verir canım sabırrrrrrrrrrrrrrrrr et alırsın meyvesini

inşallah esenam marketi kapatıyoruz canım 2 3 gün sonra bakalım ne yapçaz çok sıkıldım yyaaaaaaa öffffffffffffff allahım bu nedir yaaa

minik meleğim sanırım bütün kaynanalr sorunlu ya neden böle.....en güzeli hiç takma boşver....sen aldırış etme o dahada çatlatsın

Geri