minik meleğin doğum günü

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
minik meleğin doğum günü
çocuk doğum günü mesajları yeğenime doğum günü mesajı çocuklar için mesajları yeğene mesajı bebek
11 haziran minik meleği,n yani benim doğum günüm hanımlar allah bana eşimle uzun ömürlü berber yıllar versin anneme de teşekkür ederim benim gibi mükemmel bir kızı dünya ya getirdiği için :D

Cevap: minik meleğin doğum günü
canım benim doğum günün kutlu olsun...her günün birbirinden güzel ve mutlu geçsin... sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara

doğum günü  1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Minik melişimmm doğum gününü kutlarımm.....Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle birtanem..

ayyy pasikam canım tuğçem çok ama çok teşekkür ederim canlarım benim çok saolun duygulandım yaffff

cnm d.günün kutlu olsun herşey gönlünce olsun ailenlew bi ömür mutlu olursun inşallah e kötü günn böle geçsin:party::birthday::birthday::u020::a050::a050::a050::a050::a050::a050::a050::birthday::band1::dp178::party:

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.

doğum günü 3.jpg

Nİce MuTlU YıllArA CaNImMMMMMMMM iYki dOGdUNNNN VE ARAMIZdAsINNN

DOgUm gÜnÜ mElEgİ buGun dİlEdİğİN hERsEY gERcEKlEşiR umArIMM

doğum günü 4.jpg

nice mutlu doğum günlerine sevdiklerinle beraber.Allah hayrlı bir ömür nasip etsin :):birthday::ar4fd:

Nice mutlu ,sağlıklı,huzurlu yıllar senin olsun minik melek..Herşey gönlünce olsun..

Geri