gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Mutlu Olmak İstiyorum

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

güneşin battığı yerdeyim mümkün değil sana dönmem
    biz olmuyor sen olmadan
    kovulmuşuz bu dünyadan

mutluluğu ararken hayatım boyunca
    geldiğim yer başladığım nokta
    gönülde taş, gül kaldırımda
    ağlamayı sor bi yağmura
    sırılsıklam bir de bana

mutlu olmak istiyorum artık gülsün şu yüzüm
    tanrım ben insan değil miyim?
    mutlu olmak istiyorum
    sevmek benimde hakkım
    yok mudur bir yenisi şu kalbin?

mutlu olmak mutlu olmak mutlu olmak
    mutlu olmak istiyorum (2)

Mirkelam - Mutlu Olmak İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koca göbişli olmak istiyorum

koca göbişli olmak istiyorum

herkeze selaaammm:) bu aydan itibaren heran bi bebiş haberi alabilirim korunmayı bıraktık güzel haberler almak istiyorum.. benim gibi bekleyenler varsa hadi birlikte bekleyelim):gathering:
  2. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  3. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu
  4. anne olmak istiyorum

anne olmak istiyorum

benim adetime 6 gün var fakat ben 2 haftadır eşimle korunmasız ilişkiye giriyorum yani son adet dönemimim 13 ve 17 günleri arasında eskiye nazaran çok fazla wcye gidiyorum ben hamilemiyim acaba:hamileyim:
  5. hamiş olmak istiyorum

hamiş olmak istiyorum

mrb kızlar en son adetm 24 hazirandı bebek istiyoruz 2 gündür belimde ve kasıklarımda sancı var bu kadar kısa sürede hamiş olablrmym bel ağrısı çekipte hamile olduğunu öğrenen varmı

Sayfayı Paylaş