Mısır püskülü kiraz sapı çayı ile zayıflama olur mu?

• Konbuyu başlatan Terzi Zarife
  • Başlangıç tarihi
T

Terzi Zarife

Forum Okuru
Mısır püskülü kiraz sapı çayı ile zayıflama olur mu?

Mısır püskülü kiraz sapı çayı ile zayıflayanlar melek kadınlar kulübü mısır püskülü kiraz sapı çayı tarifi forum'da.​

Kiraz sapını duymuştum ama mısır püskülü zayıflatır mı gerçekten arkadaşlar? Kiraz sapı ile Mısır püskülü birleşince bir problem yaratır mı? Bunun çayını içen var mı kızlar benim ilgimi çok çekti de acaba zayıflatıcı ve ödem artırıcı bir etkisi var mı? Vücudumda kilodan ayrıca bir de ödem söz konusu yani beni rahatsız eden de vücudumun su tutması bunun için bu çayı içsem iyi gelir mi bana ne dersiniz? Bu çayı kaç gün uygulamak gerekiyor kızlar bir de onun hakkında bilgi verin lütfen ya. Mısır püskülü kiraz sapı çayı zayıflatır mı?

images (10).jpeg

Merhabalar
Kiraz sapı ve mısır püskülü birleşince çok güzel etkili bir ödem atıcı ve idrar yolu temizliği sağlamakta. Elbette bitkisel çaylar denenmeden önce mutlaka doktora danışmanızda fayda olduğunu düşünüyorum ben. Mısır püskülü özellikle aktardan temin edebilir ve çay şeklinde tüketildiğinde hem ödeme hem de zayıflamaya yardımcı olacak. Kiraz sapını herhalde duymuşsunuzdur ödem şişkinlik attırdığına dair. Kiraz sapı ile Mısır püskülü birlikte belki de daha fazla hızlı etki gösterecektir.

"Mısır püskülü kiraz sapı çayı zayıflatır mı nasıl yapılır?"​

• 2 bardak su sıcak olmali
  • 1 tutam mısır püskülü
  • 1 tutam kiraz sapı
  • Bir poşet yeşil çay
Bunlari sıcak suyun içine atıp 5 dk demleyin süzün ve ılık şekilde tüketebilirsiniz. Mısır püskülü özellikle ödem şişkinlik attırır bir de böbreklerde taş oluşumunu engeller. İltihabi kolayca atar. Ayrıca bağışıklığı güçlendiren bir yapısı vardır. Dilerseniz aşağıdaki linkten "mısır püskülü zayıflatır mı" yazımıza da bir göz atabilirsiniz.

Geri