Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Mod Başvuruları Bu Başlık Altından
mod otel mod hotel hotel basvuru modotel modotel iş Sevgili arkadaşlarımız, sizler için oluşturduğumuz sitemizde moderatör olabilirsiniz...
Pek fazla şart aramıyoruz, sitemiz sizlerin emekleri ve paylaşımları ile daha iyi yere gelecektir...
Sadece 50 kaliteli konu açın ve mod olmak için başvuruda bulunun
Onlayn süresi yani sitede aktif olma süresi en az 5 saat olmalıdır kısacası forumada geçireceği zaman uzun olmalıdır bir kaç günden bir kaç güne değil belirli mazeretleri dışında oda yetkiyi aldıktan sonra tabi.

Kolay gelsin
UYARI: ARKADAŞLARIM, burayı muhabbet alanına lütfen ama lütfen çevirmeyin, buraya sadece adminler yazabilir, siz başvurunuzu yapın yeterli, her önüne gelen
bu bölüme msj yazmasın lütfen

H

HaYal

Forum Okuru
Ce: Mod Başvuruları Bu Başlık Altından ben mod olmak istiyorum

S

Soulfly

Forum Okuru
Ce: Mod Başvuruları Bu Başlık Altından mod,süper mod, yönetici, co-admin admin her türlü yetkiye talibim :D:D:D

E

EspanOL

Forum Okuru
Ce: Mod Başvuruları Bu Başlık Altından Müzik bölümüne süper mod olmak istiyorum ilginize teşekkürler ;)

Moderatörün son düzenlenenleri:
E

EspanOL

Forum Okuru
Ce: Mod Başvuruları Bu Başlık Altından
ben co admin olmak istiom vbulletinde bilgim var

∂αнα 2 мєѕαנ уαzмışѕıη νє ¢σ-α∂мιη σℓмαк ιѕтιуσѕυη :D:D вєη∂є вöуℓє∂ιм ιℓк gєℓ∂ιğιм∂є ∂αнα çσкккк çαℓışмαℓıѕıη çσк :cool:

mod olmak için ne lazım hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
mümkünse bende mod olmak istiyorum... mümkünse bende mod olmak istiyorum...
alimlar durmus galiba ama aklinizda bulunayim lutfen bende mod olmak isterim...:hey:
Mod Başvuru Odası 0
bende mod olmak istiyorum bende mod olmak istiyorum
eğer beni m.m yönetimine layık görürseniz bende mod olmak istiyorum
Mod Başvuru Odası 2
mod olmak istiyorum mod olmak istiyorum
merhaba ben mod olmak için baş vuruda bulunmak sizin içinde uygun olursa mod olmak istiyorum.
Saygılarımla.:D
Mod Başvuru Odası 3
Ben de Mod Olmalıyım Ben de Mod Olmalıyım
Daha önce fancluplarda tecrübem olmuştu baya bir bilgiliyim lütfen mod veya admin olabilir miyim
Mod Başvuru Odası 1
mod olmak için ne lazım mod olmak için ne lazım
ya mog olmak için belirli mesaj belirli tecrübe puanı lazımı kaç puan lazım lütfen anlatırmısınz bende ona göre çalışim diyorum:)
Mod Başvuru Odası 11