Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

Ce: Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

arkadaşım öncelikle kendine güvenmen güzel birşey..az önce üye oldun seni aktifleştiren benim ve şu an adminlik yapabileceğini bile söylüyorsun..bu imkansız diye bir şey değil ama öncelikle bunu bize ispatlaman lazım ve buda çalışmalarından yola çıkman lazım sen çalış ilerde neden olmasın;)ama bunun için çok erken ...sabır ve azimle çalışmak her kapıyı açar o kapıların sana açılması dileğiyle..

merhaba arkadaslar bende mod olmak ıstıyorum ama sartlar ne bılmıyorum
sorumlulukları ne yada zararları varmı merak edıyorum yardımcı olursanız sevınırm:)

ne olunuyosa ondan olmak istiyorum

Sevgili Zelihaseyma, bu aralar yoğunluktan gözümüzden kaçmış, kusura bakma. Yalnız biraz bizlere kendini tanıtman, foruma katkı sağlaman lazım. Sevgilerle

adım zelihaseyma 13 yaşındaym.orta 3.sınıf öğrencisiyim.daha önceki sitelerde irçok paylaşımda bulundum.ben en çok ilginç hikayeler le ilgileniyorum.bu sitedede o konuda ilgilenmek istiyorum.sanırım bu kadar bilgi yeterlidir

adım zelihaseyma 13 yaşındaym.orta 3.sınıf öğrencisiyim.daha önceki sitelerde irçok paylaşımda bulundum.ben en çok ilginç hikayeler le ilgileniyorum.bu sitedede o konuda ilgilenmek istiyorum.sanırım bu kadar bilgi yeterlidir
sevgili zelihaseyma başvurunu değerlendirmek isterdik ama canım sen daha çok küçüksün mod olmak için en az 18 olman lazım ve sen 13 yaşındasın üzgünüm başvurun tarafımca red edilmiştir sağlık olsun ;)

Geri