Etiketler:
 1. neslihanyare

  neslihanyare Üye Üye

  Kayıt:
  9 Haziran 2011
  Mesajlar:
  90
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  18

  Modayı Takip Eden Ünlüler

  Konu, 'Moda Güncel' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

  Ünlüler modayı en fazla takip edilen insanlardır. Aynı zamanda moda ünlüler ile birlikte şekillenebilen bir kavramdır. Ünlü olmak oldukça fazla kişi tarafından takip edilmek anlamı da taşımaktadır. Dolayısı ile ünlüler giydiklerine oldukça dikkat etmektedirler.

  1. Jane Lynch
  < Konu Resmi..>


  Jane Lynch uzun bir elbise seçerek doğru bir karar vermekte. Kısa boylu kadınların uzun elbiseleri iyi taşıyamadığı bilinmektedir. Elbise rengi ve koldaki aksesuarların birbiri ile uyumu oldukça göze hoş gelmekte. Böyle bir elbise için açık ayakkabı seçmek oldukça yerinde verilmiş bir karar. Saçlar yukarda toplanarak üst vücut hatları ön plana çıkarılmakta ve böylelikle elbise tamamlanmakta.

  2. Lea Michele


  < Konu Resmi..>  Davetlerin en gözde moda kıyafetleri olan uzun kesimler Lea Michele içinde ilgi çekici görünmek amacıyla seçilmiş olsa gerek. Vücut hatlarının ön plana çıkarılması hedeflenmiş gibi görünse de seçilen kırmızı renk tüm gözlerin odak noktası olmayı sağlamakta. Lea zarafeti ile elbiseyi bütünleştirerek güzel bir görüntü sergiliyor.


  3. Dianna Agron
  < Konu Resmi..>

  Yine benzersiz bir uzun kesim. Farklı mavi tonlar ile parıldayan deniz anımsatılıyor adeta. Bilekteki hoş aksesuar rengi ve modeli itibari ile bütünlük sağlıyor. Küpeler ile aksesuarın uyumu ise göz kamaştırıcı. Çanta hoş bir tamamlayıcılık katıyor.


  4. Naya Rivera
  < Konu Resmi..>

  Siyahın asaletini en güzel yansıtan elbiselerden bir tanesi. Ten rengi göz önüne alındığında doğru bir renk seçimi yapılmış. Yine vücut hatlarının belirginliği ön plana çıkarılarak göz kamaştırılıyor. Aksesuar olmaması her ne kadar eksiklik gibi görünse de sağ parmaktaki yüzük sade şıklık kavramını anımsatıyor.


  5. Amber Riley
  < Konu Resmi..>

  Aşağı doğru bollaşan elbise fazla kiloların saklanması noktasında doğru bir seçim. Vücut hatlarının fazla ortaya çıkarılmadan gösterilmesi ve son moda kıyafet olması gibi kriterler yapılan seçimin doğru olduğunu gösteriyor.


   
Modayı Takip Eden Ünlüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. modayı takip etmek için tuzaklardan kaçının

  modayı takip etmek için tuzaklardan kaçının

  modayı takip etmek Biz kadınlar modayı takip etmeyi severiz. Kimimiz baştan aşağı tüm görüntümüzle moda esintileri yayarken, kimimiz klasik seçimlerimize renk katacak küçük sürprizlerle modayı hayatımıza sokarız. Her şey bu kadar kolay olsa keşke. Aksilikler de olur elbet. Göz kamaştırmayı hayal ederken tuzağa düşmeyi kim ister? En sık düşülen moda tuzaklarını ve kendinizi koruma yollarını...
 2. modayı bilinçsiz takip etmek

  modayı bilinçsiz takip etmek

  Biz kadınlar modayı takip etmeyi severiz. Kimimiz baştan aşağı tüm görüntümüzle moda esintileri yayarken, kimimiz klasik seçimlerimize renk katacak küçük sürprizlerle modayı hayatımıza sokarız. Her şey bu kadar kolay olsa keşke. Aksilikler de olur elbet. Göz kamaştırmayı hayal ederken tuzağa düşmeyi kim ister? En sık düşülen moda tuzaklarını ve kendinizi koruma yollarını duymak ister...
 3. 2009 yılı tesettür modasını burdan takip ediniz!!!

  2009 yılı tesettür modasını burdan takip ediniz!!!

  2009 yaz tesettür modası 2009 tesettür modası yaz tesettürde Yine yepyeni süper hiper 2009 yılında kullanacağımız yeni tesettür modelleri hadi bakalım herkese hayırlı olsun :)
 4. modayı takip eden güzelliğine önem veren kadınlar için kış modası hakkında tüyolar

  modayı takip eden güzelliğine önem veren kadınlar için kış modası hakkında tüyolar

  Silüetlerin daralması, hatların ortaya çıkması, koyu renkler ve diz altına inen etek boyları bu kışın favori görünümü. Güzün gelişi, ipuçları yakalanarak izlenen kampanyalar ve moda çekimlerinde görüldü. Sıcak ve nemli havayla boğuşan bizleri moda açısından karanlık bir sonbahar ve kışın beklediğini söylemek lazım. İngiliz moda dergisi Dazed&Confused, Ağustos sayısındaki moda...
 5. Ayakkabı modasını takip edenler gelsin

  Ayakkabı modasını takip edenler gelsin

  2010 Ayakkabı Modelleri ayakkabı modelleri 2010 2010 ayakkabı modelleri hamile ayakkabi Biz bayanların ayakkabıya olan tutkularını herkes bilir ayakkabı bizim vazgeçilmezimizdir... Dolabımızda ne kadar olursa olsun hala ayakkabı almaya bayılırız... Modacılarda biz bayanlarun bu tutkularını bilerek her geçen gün birbirinden şık ve değişik ayakkabı modelleri üretmeye devam ediyor... Meleklerim...

Sayfayı Paylaş