Murat 29 yasinda dul bekar yas farketmez bayan arkadas ariyorum sms atin

valla ya kadın yasını basını almıs ıste ev araba deyıp duruyo kac senen kaldıda ev araba ıstıyon teyzeeee

Ülkemiz de tv seyircilerinin büyük çoğunluğunu çocuklar kapsıyor, buda onlar için cidden de nahoş bir durum. Umarım RTÜK, bazı konularda gösterdiği hassasiyeti bu konuda da gösterir.

Alıcı-verici meselesi tamamen. Hatta buna arz-talep de diyebiliriz. Erkekler bu mesajlarına cevap alamıyor olsaydı bu olay bu kadar şirketleşmezdi. Bu cıvık cıvık, vıcık vıcık ilişkilerden ötürü insanlığı kınıyorum. Giderek sapıklaşan ve dengesizleşen toplumun içinde kendi halinde yaşamaya çalışan insanları Allah'a emanet ediyor, geri kalanları da Allah ıslah etsin diyorum... Manyakça özgürleşmenin getirisi olan bu "olağan" hallere alışmamamız dileğiyle diyorum ve herkesi, kendimizi kınamaya davet ediyorum...
Televizyon ve internet ahlaksızlığı en iyi öğreten ve hemen yanıbaşımızda olan iki tehlikeli alet. RTÜK sollanmış durumda artık. Programlara değil sadece reklamlara bile baksak bu ahlaki yozlaşmayı çok net görebiliriz... Saygılarımı sunuyorum teşekkürler...

Son düzenleme:
rütük işine geleni kapatıyo deli saçması şeyler ilgi görüyo tabi kimin umrunda ahlak.... onlar için önemli olan para kazanmak reyting yapmak

yerden göğe kadar haklısın bu memleketın halı nere gıdıo eskıden kemal sunalın fılmlerınde bı esekoğluesek lafına bıle sansur kullanılırken sımdı adam ana avrat düz gıdıyor oda yetmıor açık sacık sahneler derken ar edep kalmayan programlar .. koca arayan .. bu bölede sürer gıder hatta bu gunlere gun gelır sükür edecek duruma bile geleriz..

Geri