Vallahi ben o küçük çocuğun videosunu daha önceden youtube de görmüştüm çok komik yaaa :D:D

2 Gün önce annem bi ameliyat geçirdi çok şükür iyi böyle narkozlu aradan iki saat geçmiş küçük torunum elmira buradaydı kızım bi yere gitme kaybolursun hastaneden dedim gitti dedi biz kardeşlerimle birbirimize baktık :D:D Gördüğünü gerçekte sanıyor heralde. Canım anammm :D:D

Bugün kız kardeşim ameliyattan çıktı inanılmaz komik zaman yaşandı komik anlar yaşandı halüsilasyon görüyor resmen dediğiniz gibi doktoruyla görüştüm bu durum ne zaman geçecek diye oda bana beş 6 saat içinde tamamen vücudundan çıkar gider dedi dediği gibi de oldu ne sorarsanız doğru cevap veriyorlar asla yalan söylemiyorlar bunuda size söyleyim hani bir sır felan varsa tam zamanıdır sorun size söylesin :)

Bu hiç aklıma gelmedi anama soramadım en çok hangi kızını seviyon diye tüüüh şimdi sorsam hepinizi diyecek vay anasını bi daha kine inşallah :D:D

Ameliyattan çıktım hemşire mi doktor mu bilmiyorum beni uyandırmaya çalışıyordu benim sorduğum ilk soru narkozluyken Ne saçmaladım hemşire de bana diyor ki boş ver ya buradakiler seni bir daha görmeyecek diyor saçmalarsan saçmala dedi 2 gün baş ağrısı ve halsizlik çektim

Ameliyattan çıktım hemşire mi doktor mu bilmiyorum beni uyandırmaya çalışıyordu benim sorduğum ilk soru narkozluyken Ne saçmaladım hemşire de bana diyor ki boş ver ya buradakiler seni bir daha görmeyecek diyor saçmalarsan saçmala dedi 2 gün baş ağrısı ve halsizlik çektim
Acaba ne dedin keşke saçmaladığını sana saçmalasalardı sende buraya saçmalasan bizde " saçma " olmuş deseydik gı :D:D

Narkozu vücuttan nasıl atılır diyorsunuz da kızlar bol yürüyüş hani ameliyat sonrası bira hareket yani serum ve baya sıvı alınması ile birlikte hemen atılıyor benim ablam ameliyat oldu öyle bi saçmaladı ki anlatamam atatürk ölmüş mü dersin ben evlenmem mi dersin tam komediydi aslında bu tür telefona şantaj için kayıt durumları için yani geç geçmesi iyidir narkozun etsinin en azından benim için öyleydi :D:D+

Geri