ne oLur yardım edin:(

bosanmaktan baska care görunmuyor.bu sekılde zından bır hayat surmektense.bır sekılde careler yardımlar ımkanlar yaratarak sıkıntı cekılecek belkı ama daha mutlu bır yuva kurman gerekıyor.ınankı huzursuzluk sıddet ve alkol bagımlısıyla gecırılen bır hayatta yasamaktansa ayrılıp cekecegın gecıcı sıkıntılar daha dayanılır olur.Allah yardımcın olsun.güç kuvvet versın.

canım öncelikle allah yardımcın olsun unutmaki her şey insanlar için tabikide alkolik bir eş ve şiddette var sa çok zor bi durum an cak ayrılmak la kurtulursun ama eşini birazcıkta olsa seviyosan illaki bir yol bulur sun eğerki kesin kararın ayrılmaksa tavsiyem kadın sığınma evidir orada en fazla 3 ay kala biliyormuşsun 3 ayın sonunda evliliğinle ilgili çözümler bulunamazsa kalacak bir yer ve bir iş ayarlanıyormuş benim bilgim bu kadar istersen bulunduğun bölgedeki kurumları araştırıp öğren yarabbim sana ve cümlemize bu durumlarda peygamber sabrı versin amiiiiiinnnnnnnn

senın durumun hepimizden kötü allah yardımcın olsun ablam.alkol kadar lanet bir şey daha yok .

allah yardimcin olsun zor bi durum ama senin ve cocuklarin icin en dogru karar bence bosanman seninde cocuklarinda pisikolejisini bozar cocuklarin icin en dogru karari yine sen verirsin ama su bi gercek ki biz kadinlar artik ayaklarimiz üzerinde durmayi ögrenmeliyiz eslerimize muhtac olmadigimizi göstermeliyiz elbette bunu söylemesi kolay ama basarmasi zor sende bir yerden baslamalisin bence bosanmazsan bile al cocuklarini bi süre uzaklas yani esini cezalandir denemekte fayda var derim ben yni sen bilirsin canim allah yardimcin olsun

Canim,ne yaparsan yap,once esinin tedavisi sart,nereye gidersen git esin ictigi surece sana zarar vermeye devam edecektir.Herseyden once esinin tedavisi sart,belki bu sayede hersey yoluna girer.

mine hanıma katılıyorum.çocuklar için denemelisin.içimde yok deme hemen çocukları düşünde dene.küçük çocuklarla çalışmak çok zor adamı sahipsizse ham yaparlar.üvey annene git yada acık onunda gönlünü okşada onla kal madem olursa.çalış onada arada para verirsin madem kaderinde birilerini çekmek var onu çek madem.kadınların okonamik özgürlükleri olmalııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı.zaten bu bitirmiyormu bizleri.eşim zenginde olsa yinede çalışırdım.kızınca sen bilirsin ben kendime güveniyorum diyorum valla.oda bana daha dikkatli oluyor.canım ALLAHyardımcın olsun.ama herşeyden önce güçlü olmaya çalış.yıkık düşünme.ne yapmalıyım de ve yap.

rabbim islah eylesin
cok cok Ya Vedud zikrini yap. Ve yasin oku esinin islah olmasi icin dua et.
Rabbim dualarini kabul etsin
amin

Geri