1. AYTASI

  AYTASI Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  532
  Beğenilen Mesajlar:
  31
  Ödül Puanları:
  28

  Ne Sevdalara Meze Oldun Sen Ne Sevdalara Meze Oldun Sen

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

  Ne Sevdalara Meze Oldun Sen

  Kaç sevdada yitip gitti sevmelerin. Kaç gecen harab oldu hüzünlere boğularak. Özür diLerim senden, bu kadar ızdıraba sokmamalıydı bu bencil, klişeleşmiş düşüncelerim.

  Hem neden kendimizde suç arıyoruz ki ey sevgili yüreğim. Biz hep sadık hep iyi duygularla el uzatmadık mı sewdalara? Oysa onlar.

  Oysa onlar güLüp geçtiler. Belki hiç umursamadılar. Sadece vakit geçirmek içindi boşaydı güLüşLeri bir anLıktı sewişleri. Derbeder eTTiLer isyankar eTTiler bizi.

  Günahımız neydi ey sevgiLi yüreğim. Günahımız neydi. Sewemezmiydik. Sewmeden ötelere giden iLah gibi gördüğümüz sewgiLiLere ne oLdu. Şimdi isyanları oynarken boşalan kadehLerimizin yitip giden sewişLerimizin hesabını kim vericek.

  OnLardamı düşünüyor.

  Bırak yüreğim birbirimizi aLdatmıyaLım sen yine bana teseLLi verip fazla içmememi isTiyorsun. Bu kaçıncı Tövbemiz hatırlıyormusun. Her yiTip giden sewdadan sonra içip kahredip ağlamadık mı isyanlar edip yeminLer edip bir daha oLmuyacak demedik mi? Şimdi Yine aynıyız dünden beter yarınLara hazırLıyoruz kendimizi.

  Dünyamızı cehennem eTTiLer. ne yapıcaz sewgiLi yüreğim. Artık sewdaLara kanmayaLım yitip giden sewdaLara.

  Ya o cıkarsa karşımıza hani rüyaLarımızda beyazLar içinde geLen bize bizden öTe sım sıkı sarılan O geLirse. Öne eğmiş başımız onu farketmez se ya alkolden buğulanan yaşlı gözLerimiz onu seçemez se sevgili yüreğim sonumuz ne olur.

  Sonumuz bu günden beTer oLmaz sevgiLi yüreğim. Boşverelim arTık benim senden senin benden başka ve birde yaLnızLığımızdan başka kimimiz varki. Gel sewgiLi yüreğim. AyıLmamızı bekLiyen keder doLu, dop doLu bir gün daha bizi bekLiyor. Yeni ufukLara yeni sewdaLara uzanacağız seninLe. Ama yüreğim unuTmayaLım onLar yiTip giden sewdaLarımızın hesabını vermedi ama biz çakırkeyf hesabımızı vereLim. Ne me Lazım dönüp doLaşacağımız mekan burası.

  HatırLıyormusun sewgiLi yüreğim. Bir yaz günüydü. Hani o biTmeyecek sandığımız masaL gibi sewdaLarımızdan birini kaybeTTikten sonra hep beraber, sen sewgiLi yüreğim ben ve dosTumuz yaLnızLık iLe ilk yudumlarımızıda bu masada aLmıştık. iLk kusurumuz gibiydi gençliğimize aTıLan zehRin tohumLarıydı sanki. Kendi eLLerimizLe bedenimize serpTiğimiz. We şimdi bir balıkçının ağından kurtuLmaya çaLışan ufak bir baLık gibi kaçmak isTiyoruz çırpınıyoruz ama kaçamıyoruz bu yerLerden.

  BeLkide kaçmak isTemiyoruz sevgiLi yüreğim. Kaçmak isTemiyoruz.


  (alinti)   
 2. asi&mavi

  asi&mavi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Kasım 2009
  Mesajlar:
  192
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  DENİZLİ
  BeLkide kaçmak isTemiyoruz sevgiLi yüreğim. Kaçmak isTemiyoruz.

  işte son nokta ve gercek olan tek cewap...tesekkürler canımm

   
 3. AYTASI

  AYTASI Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  532
  Beğenilen Mesajlar:
  31
  Ödül Puanları:
  28
  :)Rica ederim canim okuyan gözlerine saglik
   
Ne Sevdalara Meze Oldun Sen Ne Sevdalara Meze Oldun Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Meze

  Meze

  Yanında alkol yok ise iyidir.
 2. Duygularım, Sen, Sevda...

  Duygularım, Sen, Sevda...

  Bir agacin kökleri ne kadar kuvvetliyse ve ne kadar topraga sarildiysa eger, agac da o kadar güclü ve sebatli olur! Firtinalar kopsa bile agac sarsilmaz! Sonbaharlarda yapraklar yere düsse bile, ilk baharin baslamasi ile agac yesillenir yine! Yapraklarin yere düsmesi bir eksilme olarak görülür bazen, ama aslinda bir yenileme, bir degisim, olarak görülmeli! Hayatta da öyle degilmidir, neler...
 3. Fahriye Evcen Boğaziçi Üniversitesi'nden Mezun Oldu

  Fahriye Evcen Boğaziçi Üniversitesi'nden Mezun Oldu

  fahriye evcen haberleri, fahriye evcen hakkında, fahriye evcen Sevgili melekler, Çalıkuşu'nun haşarı Feride'si Fahriye Evcen okuduğu Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun oldu. Her fırsatta okulu bitirmek için set arasında ders çalıştığını belirten Farhriye Evcen, çabalarının sonucunu aldı. Fahriye Evcen, Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü bitirdi. Arkadaşlarıyla birlikte mezuniyet töreninden...

Sayfayı Paylaş