Ne tesetturmu ama...

Bende çok görüyorum öyle bayanlar..Kınıyorum sadece.Kapanmak başını örtmek değildir sadece.Bazı açık bayanlar kapalı bayanlardan daha çok kapalı aslında.İnsanın içinde olacak..Gerisi boş..

aynen bende deli oluyorum onlar takmak zorunda kalanlar vebi tarz yaratmışım sayanlar bizide kötü anımsatıyolar hepinize yürekten katılıyorum melişler :)

yaa hic sormayin benim burda meshur bir komsum vardir balkona bize esofman tshirt gezer disari cikti mi basini baglar yeni tasindi bizim buraya hatta bir kez disarda gorduk aha dedim esime bak yeni komsularimiz o da iyi de kadin kapali dedi o acik degilmiydi her tarafi gorunuyor ve bise demek istiyorum ama dediginiz gibi tatli dille kirmadan soylemeliyim gorevim oldugunu da biliyorum ama yapamiyorum cok zor geliyor ama gordukce kopuruyorum sinir oluyorum kendime hakim olamam diye bise dememeyi tercih ediyorum maalesefff

Kesinlikle size katılıyorum canımm payleşımın için çook teşş ederim tabi bu tarz bayanların makyajlarınıda unutmamak lazımm çok kötü duruyo ya bence o başörtüsünün hakkını her şekilde vermek lazım...taşıyamıyosan takmiycaksın...

benim en uyuz oldum konu bu valla allah icin kapaniyorum diyorsun ama karsindaki erkekgi giyminle dahada cekyiorsun kendine eee bunun sevabi nerde?

ay şimdi bi de yeni bi moda var....kapalı olup saçının telini bile kimseye göstermeyim face adresine açık saçıp fotolar koymak.....eğer burda da bunu yapan bayanlar varsa lütfen bana kızmayın...dışardan bakan bi göz olarak söylüyorum...çok zavallı görünüyosunuz....

Çok doğru bi konuya değinmişsin ya açık olcan ya kapalı ikisi olunmaz .Bu nası bi din anlayışıdır pant. giyebilir ama üzerini kapatcak bişey gitsin üstüne demi ama

Geri