NeCaTi ŞaŞMaZ In ReSiMLeRi

M

Misafir

Forum Okuru
NeCaTi ŞaŞMaZ In ReSiMLeRi
necati şaşmaz facebook necati şaşmaz resimleri şaşmazın resimleri fotoğrafları resmi
Kurtlar vadisi dizisinin fenomeni haline gelen Necati Şaşmaz dizide ki ismi ile Polat Alemdar hayranları için kendisinin en yeni resimleri ile birlikte Necati Şaşmaz sevenleri için biyografi bilgilerini paylaşıyoruz.

1.jpg
5527.jpg
necati-sasmaz_6395379901.jpg
necati-sasmaz34606c6a7c9c89afd9a4.jpg
necati-sasmaz-7720733_2390_m.jpg
necati-sasmaz-biyografisi-274.jpg
Necati-Şaşmaz.jpeg
polat-alemdar-necati-sasmaz.jpg


Abdulkadir Şaşmazın oğlu olan Necati Şaşmaz 1971de Elazığda doğdu. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanadada tamamladı.
Amerikada 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerikada yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerikaya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekincesi ve ısrarı üzerine Amerikaya dönmekden vazgeçti.
Hayatına Türkiyede devam etme kararı alan Necati Şaşmaz, Ankarada sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbulda Osman Sınavla bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınavın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.
Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankarada ismimle çağırıyorlar, İstanbulda herkes Polat diyor" sözleri ile dile getirdi.
Amerikada kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yaptı. Amcası, eski MHP milletvekili Tahir Şaşmaz olan Necatinin Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri
Üst