Mekke'deki meyve / Mekke'den gelen meyve (çocuğu olmayanlara hamilelik için) / Mart 2018

Tarif videosu için aşağıdaki linke tıklayınız:

Herkesin yazısını okudum ben aslında çocuk düşünmüyorum. Bir iki defa dikkat edemedik ve ben hamile kalırım diye düşünürken (korkarken) düzenli adet oldum. Yaklaşık 5aydır korunmuyorum. Hamile kalamamaktan korktum ve korunmayı bıraktım. Deniyorum deniyorum olmuyo her ay hüsran . Psikolojik belirtiler falan. Doktora gittim ve bi sorun olmadığını söyledi. Folik asit kullanmamı söyledi . Tabiiki Rabbim ne zaman isterse o zaman olacak ki en hayırlı zamanda olsun inşallah ama dayanması sabretmesi çok güç gerçekten. Çok zorlanıyorum . Eşim belli etmese de o da bnmle birlikte sabırsız . Allah yardımcımız olsun

9 aydir beraber oluyoruz esimle ama hic bisey olmuyo her ay bazen bi iki gun geciyo heycan yapip test aliyorum testi yapiyorum cikmiyo ve test yaptigim gun adet oluyorum her ay hamileymisim gibi hissedip sonra adet oluyorum ve cok uzuluyorum agliyorum sonraki ay tekrardan deniyorum ama yine olmuyo hic bi sorun yok esimin ikinci evliligim ben ilk evliliginden bi cocugu var bende sorun oldugunu dusunuyodum ama bende yok sorun yok ve cok uzuluyorum hergun bi siteye girip yazilanlari okuyorum ve napmam gerektigini bilmiyorum artik

9 aydir beraber oluyoruz esimle ama hic bisey olmuyo her ay bazen bi iki gun geciyo heycan yapip test aliyorum testi yapiyorum cikmiyo ve test yaptigim gun adet oluyorum her ay hamileymisim gibi hissedip sonra adet oluyorum ve cok uzuluyorum agliyorum sonraki ay tekrardan deniyorum ama yine olmuyo hic bi sorun yok esimin ikinci evliligim ben ilk evliliginden bi cocugu var bende sorun oldugunu dusunuyodum ama bende yok sorun yok ve cok uzuluyorum hergun bi siteye girip yazilanlari okuyorum ve napmam gerektigini bilmiyorum artik

Bir yılı aşkın bir süre tüm denemelere rağmen gebelik sağlanmaz ise bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var. Eşinizin daha önce çocuk sahibi olması problemi olmadığı anlamına gelmez. Çift olarak birlikte değerlendirilmeniz lazım. Bir yıl içinde gebe kalmazsanız mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünün..

Herkesin yazısını okudum ben aslında çocuk düşünmüyorum. Bir iki defa dikkat edemedik ve ben hamile kalırım diye düşünürken (korkarken) düzenli adet oldum. Yaklaşık 5aydır korunmuyorum. Hamile kalamamaktan korktum ve korunmayı bıraktım. Deniyorum deniyorum olmuyo her ay hüsran . Psikolojik belirtiler falan. Doktora gittim ve bi sorun olmadığını söyledi. Folik asit kullanmamı söyledi . Tabiiki Rabbim ne zaman isterse o zaman olacak ki en hayırlı zamanda olsun inşallah ama dayanması sabretmesi çok güç gerçekten. Çok zorlanıyorum . Eşim belli etmese de o da bnmle birlikte sabırsız . Allah yardımcımız olsun
Bir tanıdığım avrupada kullanılan bir bitki kökü getirmişti ve sanırım faydasını gördü. Kilo ve hamile kalamama problemleri için bir bitki.

Kızlar ben 11 aylık evliyim 3 ay korunduk sonra denemeye başladık ama olmuyor benim piskolojim bozuldu iyice adetim gecikiyor gidip test alıyorum yok bisey hastaneye gittim adet olunca gel dedi şuan adetim gecikti test aldm ama gene hamile değilim belirtilerde var leke geldi azıcık sonra kesildi

Bende 5aydır evliyim evlendim evleneli hiç korunmadım ama hala hamile kalamıyorum bu durum beni çok üzüyor kendi kendime düşünüyorum acaba stres yaptığım için mi hamile kalamıyorum diye ama yok ne yaptıysam olmuyor eşim çok istiyor bende çok istiyorum geçen ay 4gün adetim gecikti test yaptırdım negatif çıktı ve çok üzüldüm Allah olmayan herkese nasip etsin inşallah

Bende 5aydır evliyim evlendim evleneli hiç korunmadım ama hala hamile kalamıyorum bu durum beni çok üzüyor kendi kendime düşünüyorum acaba stres yaptığım için mi hamile kalamıyorum diye ama yok ne yaptıysam olmuyor eşim çok istiyor bende çok istiyorum geçen ay 4gün adetim gecikti test yaptırdım negatif çıktı ve çok üzüldüm Allah olmayan herkese nasip etsin inşallah

Merhaba, üzülmeyin . 1 yıla aşkın bir sürede düzenli ilişkiye rağmen gebe kalamıyorsanız o zaman endişelenebilirsiniz . Stres, beslenme, uyku yetersizliği, rahim kaynaklı sorunlar, hormonal problemler, sperme bağlı sorunlar gebe kalmayı engelleyebilir. Gebe kalmanızı kolaylaştıracak bilgiler için aşağıda yer alan linki ziyaret ediniz. 1 yıl içinde gebelik elde edemezseniz çift olarak hekime görünün..

Nasıl Hamile Kalırım ?

canım benim yazdıklarını okudum.sonuna kadar haklısın.bende 2010 eylül ayında bırakmıştım korunmayı tam 12 ay oldu ama her ay hüsran.her türlü yöntemi denedim..olmadı..doktorlar yumurtalıklarımın zayıf olduğunu söylediler.yanlış tedaviler uygulandı menapozun eşiğinden döndüm..zaten düzenli olan adetimi düzene sokacağız diye saçma sapan ilaçlar verdiler.

anlatsam aslında o kadar uzunki..belki başıma gelenleri anlatırım ama içimde kopan fırtınaları,döktüğüm gözyaşlarımı asla!..her ya yaptığım onlarca idrar testinde o ikinci çizgiyi göreceğim diye gözlerimi bozacaktım.sanki hayal meyal orda bir çizgi varmış gibi gelirdi..ama hep kendimi kandırırdım..günlerce testi atmazdım belki o ikinci çizgiyi görürüm diye..

tatile bile çıktım sırf kafamı rahatlatmak için..o ay rahattım ama yine olmadı..artık yapacağım hiç birşey kalmadı..birde çalıştığım serviste yaklaşık kırk hemşireyiz ve en az yirmisi hamile..ve hepsi ilk denemede,hatta bazılarıda habersiz hamile kalınca psikolojimi düşün artık..kimse halimden anlamıyor..sabret acele etme stres yaptığın için,kafana çok taktığın için olmuyor gibi klişeleşmiş tesellilerden yoruldum..

birde kendini bilmez bazı arkadaşlarım bu halimden zevk alırmış gibi dalga geçiyorlar ya dünyadan kopuyorum sanki...sonrada bana niye kafana takıyorsun diyorlar..

arkadaşım öncelikle evladını Rabbim hayırlı etsin.inşallah hayırlısıyla sağ salim kucağınada alırsın..
kusura bakma başını ağrıttım belki,uzun gelirse okumayabilirsin..sadece çok dolmuşum artık içimi dökmek istedim..
Ne oldu bebeğiniz olmuştur umarım sevgiler

Geri