neler oluyor bana :((

Cevap: neler oluyor bana :((

Canim yeni okudum derdini...

Coook Cooook CoooooK gecmis olsun tatlim.

Insallah simdi daha iyisindir?! Ve daha kullanmiyorsundur o ilaclari.

Seninle ayni zmnlarda bende doktora gittim, ve ayni teshis banada koyulmustu (banada verildi o haplardan).
Bende cok sinirli bir insanim. ve hemen 180 e cikmaya hazirim.

Ama neyazikki haplar sadece Uyusturmaya yarada. ve aptalastim :D:D

Seninde yazdigin gibi, tepkisis kaliodum. Ilaclari kestim yine geldi sinir.

Bu durumda yardimci olan tek sey, beynimiz. Hersey orda bitio ;)

Umarim sende iyisindir artik cnm benim :)

Kendine cok cok iyi bak :) kafanada birsey takma güzelim. her is olacagina variyo :)

Canım benim bu ay son artık ilaçları kullanmayacağım ama sinir kat sayım hala artıyor geçmeyecek bunu anladım daha bi tepkisizim ama içten içe sinirlerime hakim olamıyorum sadece güzellik uykularına yatıyorum oda geçer herhalde bakalım ilaçlar bitince ne olacak ne yapacağım bide hayatım çok renksizdi biraz renklendi çok şükür kendime geliyorum biraz sorunlarım sıkıntılarım vardı kurtuldum çok şükür :) sağolasın canım benim :kiss:

Merhabalar canım çok çok geçmiş olsun.Yazdıklarını okuyunca kendimi gördüm.Ben de bazen kendimi delirmiş gibi hissediyorum biliyo musun.Sinirlenince elime ayağıma hakim olamıyorum.Kendime zarar verebilecek seviyeye geliyorum.Hele hamilelik hepten arttırdı bu olayı.Dün bi sinir harbi geçirdim kendimden geçtim.Biraz sakinleşince baktım kollarım hep tırnak izi olmuş.Psikoloğa gittim bana ilaç tedavisi gerektiğini sööledi ama okulum olduğu için alamazdım ilaçları.Yani herkesin başında var bu ve benzeri şeyler.Çok fazla bişeyleri kafana takmamaya çalış.Sonu gerçekten kötüye gidiyo yoksa....

evet canım ilk başlarda öyleydim ama artık daha iyiyim çok şükür geçiyo ama sinir kalıcı maalesef ve şunuda gayet iyi anladım bu herkesin başına gelebilen doğal hemde çok doğal şeylermiş :)

sizin en büyük silahınız gençliğiniz.Doktor sadece kafana takma deyip 1 kutu ilaç la gönderiyor.Dışarı çıkın,gezin,kitap okuyun ve bol bol güvendiğiniz dostlarınızla beraber olun,sohbet edın.Faydasını göreceksiniz.Bu gençliği ve bu yaşınızı bırdaha bulamazsınız kendinizin değerini bili.Hiç birşey sizden önemli değil bunu unutmayın

evet söylediklerin çok doğru şeyler ama ben arkadaşlarımı karşıda avrupa yakasında bıraktım anadolu yakasında yalnız kaldım pek fazla arkadaşım da yok olanda çalışıyor derken bana bişeyler oldu işte iyice hayat sıktı beni bunaldım çocukluktan beride hep bir psikiyatriye gitmek istemişimdir gittim ve bunuda beynimden attım sıkıntılarımıda aştım çok şükür şimdi iyiyim hayat güzel yaşamak güzel :)

Canım bana sorarsan bu halin normal hayatını aşırı derecede etkilemiyorsa kullanma o ilaçları. Bi arkadaşın dediği gibi ben gitsem bana da verecektir ilaç.. Çevremdeki herkes kilo aldı en başında teyzem. Gerçekten atlatabilek gibiydi ama en kötüsü bu hastalığın en kötü yanı kişinin sadece ilaçla o durumu atlatabileceğini düşünmesi :( şimdi ben kullanma diyorum kullanmamazlık yapma çünkü seni yakından görmek gerekli bişey demek için :(
Eğer bir kere daha tekrar ederse bu yazdıklarımı oku. tekrar etmezse zaten hafif bir bunalımdır ki ben tekrar edeceğini sanmıyorum sen aşabilirsin :) İnşallah Allah sana bir daha dert tasa vermez. mutlu olursun

çok sağol canım Rabbim kimseye dert tasa vermesin ama son 1 haftalık ilaçlarım kaldı bitsin artık kullanmayacağım :) ben düzeldim daha iyiyim bu konuyu açalı 5 ay oluyor ve ben son 1 aydır neredeyse iyiyim ve kiloda almadım çok şükür korktuğum gibi olmadı.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri