Nilüfer - Alnımın Yazısı

esena

Aktif Üye
Üye
Nilüfer - Alnımın Yazısı
allahım ne olur yardım et yandığım ateşler benim suçum değil sen verdin bu kalbi sev dedin
çok sevdim bağlandım elimde değil

alnımın yazısı bir defa aşık olamkmış alnımın yazısı bir ömrü sana adamakmış
alnımın yazısı bir ömür sensiz kalmakmış
ağlamakla bitmiyor acı

Nilüfer 2015 Haziran Vakti Sözleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nilüfer -İki Eski Sevgili Şarkı Sözleri Nilüfer -İki Eski Sevgili Şarkı Sözleri
51634 Karşı Geldim çok bu duyguya Karşı Pencereler açtım yokluğunda Yalnız Kaldım çok bu anıyla Yalnız Cümleler kurdum beni unutma Yine aynı yerlerde karşılaştığımızda Yine aynı kelimelerle tutulduğumuzda Ne olur sessiz...
Şarkı Sözleri 0
Nilüfer 2015 Hazan Şarkı Sözleri Nilüfer 2015 Hazan Şarkı Sözleri
51568 Yastığa başımı koymadan anladım Yine bir hüzün var içimde Acılar bitiyor diniyor derken Kararmış bulutlar üstümde Çok geç oldu anladım Kapanmaz derin yara Bunu sen de böyle bil Yerine kimseyi koyamam...
Şarkı Sözleri 0
Nilüfer 2015 Vefa Şarkı Sözleri Nilüfer 2015 Vefa Şarkı Sözleri
51556 Bir ömür dinlenmeden Sevip de sevilmeden Sessizce kirgin gelip de geçtin Hayatın çemberinden Hiçbir haber vermeden Kimseye görünmeden Gizlice bir gül koyup da geçtin Gönlümün şu bahçesinden Hasret her...
Şarkı Sözleri 0
Nilüfer Nokta (Kendi Cennetim) Şarkı Sözleri Nilüfer Nokta (Kendi Cennetim) Şarkı Sözleri
51555 Nilüfer Nokta Şarkı Sözleri “Ben seni neden sevdim?” Bir nedeni yok nedensiz sevdim Her koşulda koşulsuz her durumda sorumsuz Sadece sevdim Ben senin tatlı sert bakışlarını Duygusal çıkışlarını Öfkeni bile...
Şarkı Sözleri 0
Nilüfer 2015 Haziran Vakti Sözleri Nilüfer 2015 Haziran Vakti Sözleri
51554 Nilüfer Haziran Vakti Şarkı Sözleri Kendimden beklemezdim hiç yıkılınca kalkmayı Korlardan geçip yana yana ateşi yeniden yakmayı Duysaydım inanmazdım tövbe ben miyim bu savaşçı Tanısaydım seni daha önce öyle...
Şarkı Sözleri 0