Nişanlımla sürtünmeyle birlikte olduk hamile kalabilir miyim

• Konbuyu başlatan Korkularrr__5678
  • Başlangıç tarihi
K

Korkularrr__5678

Forum Okuru
Nişanlımla sürtünmeyle birlikte olduk hamile kalabilir miyim
İyi geceler bir sorunum war. 15 Aralık adet günümdü 6 gün sürdü bittikten snra nişanlımla sürtünme yoluyla bişiler yaşadık yalnız boşalma olmadı zewk suyundan şüpheleniyoruz. Ben bu dönem içerisinde grip için ağrı kesici içmiştim yalnız olduğu günden itibaren acaba zewk suyu hamile bırakır mı şüphesiyle yaşamaya başladım. Adetim normalde 1-2 gün oynardı bu sefer 13 güne yakın gecikmem oldu. 7-8 ay önce anksiyete bozukluğu için antidepresqn kullanırdım normalde de herşeyi kafaya rakan biriyimdir hep stresten oluyor dedim ama gecikmenin 8. Günü idrar testi yaptm negatif çıktı 5-20 dk arası beklemem gerekiyordu bekledm ama değilen hiçbir şey olmadı ikinci çizgi silik bike çıkmadı. Yalnız sigara içtikten snra yaptgm ıcın acaba etkıledı mı dıye dusunmekten bır turlu teste ınanmadm. Bu arada sureklı sogan we maydnz kaynatıp ıctm adetımı söksn die sonra 13. Günü jinekoloğa göründğm tabi gebelik korkumdan söz edemediğim için adetimin geciktiğini,kist olup olmadığını sordm o da herhangi bir kan testi falan istemedi direk ultrasona soktu herhangi bir sorun olmdgnı söledi, ardından anksiyetemden falan söz edince stresten gecikebileceğini söyledi fakat yanımda annem oldugu ıcın mı bırsey soylememıstır dıe dusunmkten bunda da rahat edemedım. Neyse bu durumdan 3 yada 4 gun snra gece sancım basladı sabahında hasta oldum ınternette yerlesme kanaması gıbı seyler okumustm bundan korktm, yalnız 3 gun sürdü we öyle lekeler halinde de değildi normal bir kanama gibiydi ama normalde 6 gün sürerken ilk defa bu sefernde 3 gün sürüp kesildi. Şimdi ablalalarım çok büyük bi hata yaptğmzn fatkndayz ben de nişanlm da sürekli töwbeler edip Allaha sığınıyrz bizi affetsn diye. Sizce hamile olabilir miyim bunların hiçbiri beni hamile olmadığıma ikna etmeye yetmiyor sanırım stresten kaynaklı ama rahatlayamıyorum anksiyetemi tetiklemiş olabilir mi cwp werin yardımcı olun ne olur

1 hamile değilsin
2 hamile değilsin
3 hamile değilsin

bu dediğin şeylerin tamamı kuruntudan başka birşey değil. Bu tür bir durumda hamile kalamazsın zaten sen adet olmuşsun. Hamile değilsin öyle üstüne görme dediğin şeyde değil seninkisi rahatla lütfen :)

Bu arada bu kaçıncı üyeliğin bilemiyorum. Yahu güzel kızım benim hamile değilsin. Birinde nişanlın birinde sevgilin... Bize ne kimin kim olduğundan. Sana binlerce kez yazdık ama yine aynı şeyden vazgeçmiyorsun. Hamile değilsin ! Madem bu kadar korkuyorsun bu işi yapmayacaksın. Ya da tam birleşme olsun ya da olmasın hemen ertesi gün hapı alacaksın 48 saat içinde. Ama hamile değilsin tamam mı ?

Kanda gebelk testi yaptrma şansm yk küçük bi yerde yaşıyrm henüz nişanlıym yaptgmz sey dogru degıldı bnu blıorz we hos karsılanmıcaktr dırek sısteme düşermş test :(

Ben rahatszlk werdysem özr dlerm ewt nişanlıyz nişanlıma sewglm die hitap ettm sdece k bkmayn ewt fzla sktm sizi özr dlerm

Sisteme düşmek diye bir şey yok öyle bişey kesinlikle yok istediğiniz hastaneden kandan gebelik testi yaptırın sisteme vs düşmeyecektir. Bu safsata ve şehir efsanesidir. Ama yin ediyorum hamile değilsin. Lütfen artık at şu saçma düşünceyi kafandan. Yaptırt ya da kandan gebelik testini hamile değilsin kendinde göreceksin. Sisteme düşme, aileye bildirme vs vs gibi bişey söz konusu asla değildir bilgin olsun.

İyi akşamlar hanımefendi benim karnım acayip şişti böyle çok sert duruyor arada az bi inme oluyor fakat tamamen değil ben acaba dediğinz gibi kurup kurup korku mu yaşıyorum çok sert we arada ağrıdığı oluyor yanlara falan wurdugu oluyo nolur hamılelık suphem tamamen kalktı mı adetımden snra, acayıp korkuyorum stresten mı bu sıskınlıkk

Geri