Nişantaşı'nın en iyileri belirlendi

M

Misafir

Forum Okuru
Nişantaşı'nın en iyileri belirlendi
mos nişantaşı mos kuaför nişantaşı kuaför canes canes ayakkabı Nişantaşım Derneği'nin bu yıl ikincisini düzenlediği 'Nişantaşı'nın En İyileri' Ödül Töreni, önceki akşam Su Ada'da gerçekleşti.

Dernek Başkanı Meral Kozakçıoğlu'nun ev sahipliğini yaptığı geceye cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı. 22 firmanın ödül aldığı gecede davetliler, Fatih Ürek'in şarkılarıyla eğlendi. İşte ödül alanlar: A-46, Antik AŞ, Canes Ayakkabı, Hünkar Lokantası, MOS Kuaför, Boss, İpekyol, Este-Lazer Estetik ve Güzellik Merkezi, Tanca, Zanzibar

Güzel oyuncu merve sevi, nişantaşı’nda uğradığı tacizi anlattı!. hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kayahan'ın En İyileri 2014 Albüm Tanıtımı Kayahan'ın En İyileri 2014 Albüm Tanıtımı
kayahanın en iyileri, kayahan albümü 2014, kayhanın albümü 2014, çeşitli sanatçılar kayahan albümü Yılların büyük müzik ustası Kayahan'ın parçaları çeşitli sanatçıların seslendirdiği bir albümle piyasaya çıktı. Albüm de oldukça tanıdık ve...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Nejat İşler'in Sağlığı İyiye Gidiyor! Nejat İşler'in Sağlığı İyiye Gidiyor!
nejat işler, nejat işler sağlığı, nejat işler hastalığı Sevgili melekler, zatürre teşhisiyle yoğun bakımda tedavi altında olan ve sürekli uyutulan Nejat şler'den müjdeli haber geldi. Kendisini ziyarete gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı...
Magazin 0
Aslı Hünel'in Sağlık Durumu İyiye Gidiyor Aslı Hünel'in Sağlık Durumu İyiye Gidiyor
Bu konu; Aslı Hünel'in Sağlık Durumu İyiye Gidiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde bir kist operasyonu için hastaneye yatan ancak kalp ritmindeki bozukluk sebebiyle...
Magazin 0
Sosyete yeni yıla nişantaşı'nda girecek Sosyete yeni yıla nişantaşı'nda girecek
...
Magazin 0
Güzel oyuncu merve sevi, nişantaşı’nda uğradığı tacizi anlattı!. Güzel oyuncu merve sevi, nişantaşı’nda uğradığı tacizi anlattı!.
Merve Sevi,2 yıl önce yılbaşında Nişantaşı'nda yaşadıklarını anlattı: Ben yemeğe gidiyordum aslında. O yolu kullanmak zorundaydım. Annemle kardeşimle...
Magazin 1