Nivalis keçiboynuzu özü daha önce kullanan var mı?

B

Belkisss85

Forum Okuru
Nivalis keçiboynuzu özü daha önce kullanan var mı?

Nivalis keçiboynuzu özü kullananlar melek kadınlar kulübü nivalis keçiboynuzu pekmezi yorumlar forum'da.​

Kızlar malumunuz havalar iyice soğudu iki çocuğum da okula gidiyor bu iki haftada üç kere hastaneye gittik ne yapacağız derken bu keçiboynuzu önerisinde bulundu bir arkadaş. Bağışıklığı güçlendirdiği hastalıklardan koruduğu doğru mu acaba daha önce hiç kullanmadım ben. Çocuklara ne miktarda verebiliriz ayrıca nivalis keçiboynuzu özü kullananlar varsa faydasını gördünüz mü acaba?

Merhabalar
Gerçekten havaların soğuması ile çocuklarda bir bir hasta olmaya başladılar bu durum bizde de mevcut ben bu durumda özellikle c vitaminidir takviye edici gıdalar ile desteklemeye çalışıyorum en azından ilaç almalarından iyidir. Her gün 1 bardak c vitamini mutlaka sıkıyorum bunun dışında propolis aldım ve çocuklar için kullanıyorum ve bunun yanında udi hindi yağını deneyebilirsiniz çok faydasını göreceksiniz. Tabii ki bunun yanında keçiboynuzu pekmezinin de çok faydasını gören arkadaşlar var ama alacağınız keçiboynuzunun orijinal ve güvenilir olduğuna emin olmalısınız aslında nivalis keçiboynuzu özü de güzel markalardan biri. Keçiboynuzu özü özellikle kansız kanı az insanlarda da çok faydalı. Keçiboynuzu özünün içerisinde bulunan e vitamini özellikle öksürük grip kansızlık gibi durumlarda çok faydalı aynı zamanda hem doğal güç hem de ekstra bir besin kaynağı olur. Bana göre çocuklarınızda kullanmanızda fayda var. Keçiboynuzu pekmezi özü iştahsız olan çocuklarda işe yarayabilir bunun için aşağıdaki linki incelerseniz bilgi edinebilirsiniz. "Çocuğum iştahsız diyorsanız mutlaka okuyun"

Geri