Normal Şartlarda Adet Gecikmesi Kaç Gün Olur ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Normal Şartlarda Adet Gecikmesi Kaç Gün Olur ?
Bu konu; normal şartlarda adet gecikmesi kaç gün sürer hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bayanlar zaman zaman regl günlerinde gecikme yaşarlar. Bunun sebebi, mevsimsel değişiklikler, duygu durumlu değişiklikleri, hastalık ya da gebelik olabilir. Bu sayfamızda sizlere normalde regl gecikmesi kaç gün olur bilgi vermek istiyoruz...

regl-349.jpg

Normal adet aralıkları ortalama 28 gün olarak kabul edilir ancak bu süre 21 gün ile 35 gün arasında değişebilir.

Eğer hamile kalmaya çalışmıyorsanız adet gecikmesi oldukça sıkıntı verici bir sürece dönüşebilir. Ancak geciken her adet gebeliğin habercisi olarak kabul edilmemelidir. Pek çok farklı nedenlerle adet 7 güne kadar gecikebilir.

Mrb ben 3 senelik evliyim hamile kalmak istiyorum bunun için her yolu da demiyorum hormon ve yumurtalklarımda hic bir sorunum yok korunmak adına da hic bir yöntem kullanmadm ama hamile kalamıyorum sizce neden olabilir ne yapmalym bu konuda bilgisi olan varmı?

Mrb ben 3 senelik evliyim hamile kalmak istiyorum bunun için her yolu da demiyorum hormon ve yumurtalklarımda hic bir sorunum yok korunmak adına da hic bir yöntem kullanmadm ama hamile kalamıyorum sizce neden olabilir ne yapmalym bu konuda bilgisi olan varmı?

Merhaba
ovülasyon testlerinden alın yumurtlama günlerinizi belirleyin o günlerde birlikteliğe zen gösterin.

Nerden alabilirim bu testi eczaneden mi? Birde benim çok fazla akıntm oluyor bunun hamile kalamamamla bi alakası olabilir mi bi çok ilaç fitil kullandım ama bi faydası olmadı geçiremediler ne yapacagmı bilmiyorum.

Nerden alabilirim bu testi eczaneden mi? Birde benim çok fazla akıntm oluyor bunun hamile kalamamamla bi alakası olabilir mi bi çok ilaç fitil kullandım ama bi faydası olmadı geçiremediler ne yapacagmı bilmiyorum.

Madem bir sorunun yok niye fitil ilaç kullanıyorsun? Akıntının nedeni muayene olmadan anlaşılmaz + ovülasyon testini eczaneden temin edebilirsiniz.

Geri