Selamlar hayatım gönderdiğin resimleri inceledim ama pek fazla bir şey belli değil bu konunun birinci sayfasında resimlerin nasıl gösterilmesi gerektiğini göstermişiz yani doktordan bu şekilde bir resim istersen net şekilde sana yardımcı olur
Selamlar hayatım gönderdiğin resimleri inceledim ama pek fazla bir şey belli değil bu konunun birinci sayfasında resimlerin nasıl gösterilmesi gerektiğini göstermişiz yani doktordan bu şekilde bir resim istersen net şekilde sana yardımcı olur
Yeni resimlere bakabilir misiniz kimse bakmıyor

Rüzgar gülü canım baktım inceledim ama çok flu çekilmiş gorseller daha net olanı yok mu ya da daha net çekebilsen daha iyi yorumlayabiliriz

aslında daha erken dedi doktorum .ama yine de ben ısrar edince erkeğe benziyor su anlık ama kesin deigl ileri ki haftalarda netleşir dedi hafif bi çıkıntı vardı gösterdi .ne bilim belki kordondur diyrm böyle durum yaşayan cok oluyormus bu haftalar da erkek le kız genital organı birbirine mi benzermiş neymiş bilemiyorum hayırlısı cnm yaaa .

aslında daha erken dedi doktorum .ama yine de ben ısrar edince erkeğe benziyor su anlık ama kesin deigl ileri ki haftalarda netleşir dedi hafif bi çıkıntı vardı gösterdi .ne bilim belki kordondur diyrm böyle durum yaşayan cok oluyormus bu haftalar da erkek le kız genital organı birbirine mi benzermiş neymiş bilemiyorum hayırlısı cnm yaaa .
Hayırlısı olsun tekrardan görüntü alırsanız yorum yapabiliriz ama erkekler daha erken gösteriyor kendini daha önce de dediğim gibi görüntüler net olsa daha net bir cevap verebilirdik size

IMG_20220226_165412.jpg
merhaba banada bakabilir misiniz acaba

Selamlar Sevgili Nermin, Resmi baya inceledim ama görmemiz gereken genital tüberkülül görünmüyor dolayısı ile bir cinsiyet tahmini malesef yapamıyorum. Başka resim var ise yükleyin onlara da bakalım olur mu ?

Geri