Ben de resim eklesem yorumlayabilir misiniz acaba. Aktif olmayi sabirsizlikla bekliyorum hemen yukleyecegimm
Selamlar, geç dönüş için lütfen kusura bakmayınız. Aktive edildiniz ekleyin umarım resim nettir. Hemen ilgileniriz. sevgiler aramıza hoş geldiniz.

Selamlar, geç dönüş için lütfen kusura bakmayınız. Aktive edildiniz ekleyin umarım resim nettir. Hemen ilgileniriz. sevgiler aramıza hoş geldiniz.
Merhabalar tekrar. Hosbuldum Resmimiz budur. Merakla bekliyorumm

Ekli dosyalar

• IMG-20221024-WA0001.jpeg
    IMG-20221024-WA0001.jpeg
    893,2 KB · Görüntüleme: 79
Selamlar ylzzz hayatım elinde başka resim var mı ? Var ise yükler misin lütfen.

Bu arada gözlerim beni yanıltmıyor ise yukarı doğru çıkıntı mevcut erkek gibi görüyorum ama çok net te değil hayatım. Tabi ki gaybı Allah bilir biz sadece bu olabilir diye söyleriz bilgin olsun :) Yanılıyor olabilirim.

Bu arada gözlerim beni yanıltmıyor ise yukarı doğru çıkıntı mevcut erkek gibi görüyorum ama çok net te değil hayatım. Tabi ki gaybı Allah bilir biz sadece bu olabilir diye söyleriz bilgin olsun :) Yanılıyor olabilirim.
Malesef baska foto yok simdilik. Ama iki hafta sonra kontrolum var. O zaman tekrar rahatsiz edicem :)

Tatli heyecanlar yasarken insan da bir gaf ariyor. Tabiki net olamaz ama yine de insani mutlu ediyor. Tesekkur ederim yorumunuz icin tekrar

Tamam bi tanem Rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin. İnşallah tahminimiz doğru çıkar KIZ bi tanem öyle görüyorum :)

Geri