resim yuklemem icin yardimci olabilir misiniz butonu bulamadim
Hayatım selamlar. Google üzerinden resim yükle yazın ve karşınıza ilk çıkan siteye yükleyin resmi istediğimiz gibi sonra gelip o adresi buraya yapıştırın resmi biz yayına alır gerekirse düzenleriz. Kayıt olmayanlar sitemiz üzerinden resim atamazlar.

Hayatım selamlar. Google üzerinden resim yükle yazın ve karşınıza ilk çıkan siteye yükleyin resmi istediğimiz gibi sonra gelip o adresi buraya yapıştırın resmi biz yayına alır gerekirse düzenleriz. Kayıt olmayanlar sitemiz üzerinden resim atamazlar.
Merhaba 12 haftalık usg ye göre cinsiyet tahmin edebilirmisiniz rica etsem

Merhaba 12 haftalık usg paylaşmaya çalışıyorum dediğiniz gibi ama yapabildim mi bilmiyorum

usg cinsiyet tahmini.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım selamlar resmi biz sitemize alıp ebatlandırdık ama cinsiyet tahmini için yeterli veri yok resim üzerinde başka resim var ise yükleyebilir misin aynı şekilde hayatım böyle anlaşılmıyor.

Hayatım selamlar resmi biz sitemize alıp ebatlandırdık ama cinsiyet tahmini için yeterli veri yok resim üzerinde başka resim var ise yükleyebilir misin aynı şekilde hayatım böyle anlaşılmıyor.
Bu usgsi var başka yok maalesef :(

Ekli dosyalar

• 19E238E8-1CCD-4FA7-AE6E-B1E63E85DAF6.jpeg
    19E238E8-1CCD-4FA7-AE6E-B1E63E85DAF6.jpeg
    589,2 KB · Görüntüleme: 169
Şunuda video esnasında ekran görüntüsü aldım ama şansıma artık

cinsiyet.tahmini.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri