Nub teorisi yorumu istiyorum nedir allaşkına

N

neome

Forum Okuru
Nub teorisi yorumu istiyorum nedir allaşkına
Kızlar bu nub teorisi ile cinsiyetin belirlenmesi olayını duydum nobda olabilir buna göre cinsiyet nası belirleniyor bunu belirlemede faktör ne ne yapmam gerekiyor nereden sizlere resim gönderebilirim ve gerçekten doğru çıkanlar var mıy orum istiyorum tşk.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Genellikle bebeğinizin cinsiyetini bir ultrason ile belirlemek için yaklaşık 20 hafta kadar beklemeniz gerekir. Ancak bebeğin cinsiyetini en erken 12 hafta olarak belirleyebileceğini iddia eden bir teori var. Bu teorinin adı Nub teorisi.Nub Teorisi gebeliğin 11. ve 12. haftaları arasındaki ultrason görüntülerini kullanır. Teori, cinsiyeti tahmin etmek için bebeğin genital bölgesini ultrasonda görüldüğü şekilde inceliyor.Detaylı bilgi için aşağıda ki linki ziyaret edin..
Nub teorisi ile cinsiyet nasıl belirlenir ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tabiki bu teorinin sonuçlarının yüzde yüz olduğunun tam olarak garantisini kimse veremez bununda altını çizmiş olalım :) Şey gibi düşünelim, fala inanma ama falsızda kalma gibi ekşın yani :D:D

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Ultrason incelemesin de hekim bile cinsiyette yanılıyor. Bu nub teorisinde de elbetteki yanılma payı var . Ama doğru tetkit edilirse nub teorisi %88-90 doğru sonuç verir.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba resim kalitesi iyi değil. Bu yüzden değerlendirme yapamıyoruz.

Nub teorisi ile cinsiyet doğru çıkıyor mu kızlar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Katina falıma bakıp yorum yapabilecek var mı Katina falıma bakıp yorum yapabilecek var mı
Katina falı bilen var mı ,kartlarıma yorum yapabilecek biri varsa çok sevinirim
Bilmedikleriniz 0
Nub teorisine göre bebeğimin cinsiyetini tahmin edebilir misiniz ? Nub teorisine göre bebeğimin cinsiyetini tahmin edebilir misiniz ?
merhaba ben bebeğimin usg kağıdına tekrar bakarken bir hafif cıkıntı gördüm işaretledim yerini acaba erkek olabilirmi dikkatli bakınca görünüyor ama emin değilim sormak istedim tsklr 77421
Bilmedikleriniz 2
Bebeğimin nub teorisine göre cinsiyeti nedir ? Bebeğimin nub teorisine göre cinsiyeti nedir ?
Merhabalar aranıza yeni katıldım ben. İlk konumuda açtım acaba aranızda bebeğimin cinsiyeti için bana yardımcı olacak kimse var mı ? Arkadaslar kiz mi erkk mi bi bakar misiniz Resmini hemen aşağıya atıyorum konuyu yanlış yere açtıysam kusura...
Bilmedikleriniz 9
Nub teorisi cinsiyet tahmini Nub teorisi cinsiyet tahmini
75980 75981
Bilmedikleriniz 12
Nub teorisi ile cinsiyet doğru çıkıyor mu kızlar Nub teorisi ile cinsiyet doğru çıkıyor mu kızlar
Nub teorisi ile cinsiyet belirleme yöntemi diye bişey varmış şimdi ben ultrason da çıktı aldım bu elimde bunun acaba sizlere gönderimini nasıl yapacağım ve doğrulup payı nedir nereden nasıl göndereceğim sizlere bu çıktıyı. Doğru çıkanlar var mı...
Bilmedikleriniz 0