Okb hastasıyım sürtünme ile gebelik olur mu

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Okb hastasıyım sürtünme ile gebelik olur mu
Merhabalar. Ben okb hastasıyım ve düşünmekten kendimi alamıyorum. Adetimin ertesi günü ve adetimden 1 hafta sonra sürtünme yolu ile ilişki yaşadım. Penis vajinama girmedi veya herhangi bir giriş olmadı. Yalnız penis başı vajinama yaklasık 30-45 sn kadar değdi. Deliğin olduğu bölgeye de değmiş olabilir. Bu şekilde hamile kalma olasılığı yüzde kaçtır? Zevk suyundan şüpheleniyorum bana anlatırsanız sevinirim.

İnternette bazı yerlerde öyle bir iey yok diyorlar. Bazıları da olabilir diyorlar tamami ile bilgi kirliliği o yüzden size de sormak istedim. Bu konuda nolur bana açıkça bilgi verir misiniz??
özellikle doktor siteleeinde hep bi olasılık var gibi yklaşıyolar. Önceden de böyle nişi yaşamıştım ama bi şey olmamıştı şimdi yine okb krizine hirdim

İnternette bazı yerlerde öyle bir iey yok diyorlar. Bazıları da olabilir diyorlar tamami ile bilgi kirliliği o yüzden size de sormak istedim. Bu konuda nolur bana açıkça bilgi verir misiniz??
özellikle doktor siteleeinde hep bi olasılık var gibi yklaşıyolar. Önceden de böyle nişi yaşamıştım ama bi şey olmamıştı şimdi yine okb krizine hirdim
Boşalma olmadı vajinamda.

Geri