Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Dünya Dönüyor

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

orhan gencebay sen ne dersen de dünya dönüyor nota dünya dönüyor notaları sen ne dersen de orhan gencebay notaları Sen ne dersen de,sen ne dersen de,
    Dünya dönüyor dönecek,
    Hayat sensizde sürecek,
    Bitecek acılar bu günler geçecek,
    Sen ne dersen de,

Yalan değil,yalan değil,
    Seni sevdiğim yalan değil,
    Kahrolduğum yalan değil,
    Duyarsam bir gün başka,
    Sevgili bulduğunu,yalan değil,

Artık kızmıyorum kaderime,
    Bıraktı beni kendime,
    Bahtın açık olsun,yolun açık olsun,
    Bırak beni halime,

Dünya dönüyor dönecek,
    Hayat sensizde sürecek,
    Sen ne dersen de...

Unutacağım,unutacağım,
    Gözlerinin rengini,
    Acı veren sevgini,
    Karar verdim artık,
    Senin herşeyini unutacağım,

Kader değil,kader değil,
    İçimdeki duygular,
    Kaybettiğim umutlar,
    Zalimce imzalanan,
    O acı hatıralar,kader değil,

Artık kızmıyorum kaderime,
    Bıraktı beni kendime,
    Bahtın açık olsun,yolun açık olsun,
    Bırak beni halime,

Dünya dönüyor dönecek,
    Hayat sensizde sürecek,
    Sen ne dersen de...

Orhan Gencebay - Dünya Dönüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay

Orhan Gencebay

Biyografisi Orhan Gencebay'ın yaşamında iki doğum tarihi vardır... Birincisi 1944 yılının 4 Ağustos'unda sıcak bir öğle vakti ilk soluk. İkincisi ise müziği kanında,duygularında solukladığı an. Müzik yaşantısına altı yaşlarında babasının "eğlensin" diye aldığı mandolin ve kemanı çalarak başladı. Bunlar daha çok batı aletleriydi. Hocası viyolanistti, çok iyi öğrenim...
  2. Orhan Gencebay - Eyvallah

Orhan Gencebay - Eyvallah

Ona eyvallah, buna eyvallah Boyun eğmekten bıktım illallah Her şeyde son durak, sanki ben miyim Eyvallah etmeye artık eyvallah Elveda bahtımı yazan dertlere Mutluluk rüyamı bozan ellere Beni senden eden acı dillere Kıyamete kadar dedim eyvallah İstemem namertten bir damla çare Olsam da ömrümce ben bir biçare Yalanlar dolanlar koydu bu hale Nerde bile etmem eyvallah Eyvallah mutsuzluk...
  3. Orhan Gencebay - Eyvah

Orhan Gencebay - Eyvah

Bu dünyada bir kötüye Kul olmuşsan canım diye eyvah Akan yaşı kaderinden Bekliyorsan siler diye eyvah Gerçekleri yalanlardan Ayırıp da görmediysen eyvah Dünyanın her nimetinden Bir payın var almadıysan eyvah Sevgi nedir tatmadıysan Bir ot gibi yaşadıysan Bir güzele mecnun olup Aşk derdini sarmadıysan Bilmediysen tatmadıysan Sevmediysen eyvah Kim diyorsa bahtım kara Hiç kapanmaz böyle yara...
  4. Orhan Gencebay - Elhamdülillah

Orhan Gencebay - Elhamdülillah

Biz de canız insanız billah Doyduk derde Elhamdülillah Geçti yıllar geldi geriye Ettiklerin günahtır vallah Ne dedim de darıldın bana Ben affetsem etmez Allah Doyduk doyduk derde doyduk Aşk dediler seni bulduk Sevdik yandık Elhamdülillah Doyduk doyduk aşka doyduk Doyduk doyduk derde doyduk Hamdık piştik Elhamdülillah Anlayana sivrisinek saz Anlamayana davul zurna az Rabbin bize pay...
  5. Orhan Gencebay hayatı

Orhan Gencebay hayatı

nuri sesigüzel hayatı muzaffer akgün hayatı azize gencebay azize gencebay biyografi kimdir Müziğe 6 yaşında klasik batı müzikçi Emin Tarakçı Hoca'dan keman ve mandolin dersleri alarak başladı. 7 yaşında bağlama ve Türk Halk Müziği dersleri almaya başladı. 10 yaşında ilk beste çalışması olan Kara Kaşlı Esmerdi Kim Bilir Kimi Sevdi isimli eseri yaptı. 13 yaşında Türk Sanat Müziği ve tambur...

Sayfayı Paylaş