Orkide'nin Sor Öğren Servisi

pelinsu abla yazdığın yazı harika ya ,daha önce de okumuştum,cidden ders almamız gereken bi yazı.
orkidem cnm sana da bi sorum var,evde kalma yaşı kaçtır cnm,kaç yaşını geçince korkmak lazım hahahahahaha :D:D:D:D:D

allah canını almaya emi gı lililililili hahahahahaha ewde kalma yası yok aslında ewdede kalmıyor insan çünkü hangi yaşta olursan ol hayatını sen yaşa kimseye yaşatma bazı kalıplara girme her zaman herşeyi hazır olduğunda istediğinde yaşa hayat seni bir şeyler yapmaya zorlamamalı çevre de dahil buna anadınmı canem lilililililililililili ama sen ewde kaldın hahahahahahahabu arada delikli boncuk yerde kalmaz canım hahahahahahahaha:dil:

Son düzenleme:
hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
len orkidem alemsin ha
he buarada :seker: :seker: ben mi evde kaldım be :seker:
ısrar edip duruyosun oğluma alacam oğluma alacam diye uzun zamandır,ben yüz vermiyorum hatırlatırım :D:D:D:D

Ya kizlar isinize karismis gibi olmimda :D (gerci karisiom ama :seker:)

Konunun adi, Sor Ögren degilde, lililiililiiiiiiii sayfasi olsaymis daha makbul gececekmis :):)

:D:D:D

hercaim canım slm lililililili:D
yav orkide deyince ilk akla bu geliyo hahaha
çok yaşa hercai hahahahahaha

eferim pelin arada bole gel bene lililil eferim gı hakediom ha valla getmek lazım ama benim deniz fobim var kuzu lilililili hahahahahaha ormanlık olsa olmamı gı hehahahahahaha

Geri