Orkide'nin Sor Öğren Servisi

Orkişimmmm daha yeni görüyorum konunu :D hayırlı olsun kuzuşum......

Bol sohbetler diliyorummm :)
:tea:

simena-2986.jpg

marmaris-plaj-2465.jpg

datca-marmaris-6467.jpg

orkidem bak burasııı marmarisss :) seni ben buraya tatile gonderem cok güzel bi yer... benim hayalleriminn şehriii....

kızzzzzzzzzzzzzzz sen beni delirtecenmi gıı bunlar ney anammm bayıldım ha eferim gı inşallah giderim ya ama ben burhaniyeye gettim balıkerire bole bi deniz yok ya harikaydı bayıldım sakin ferah tertemiz valla param olsun ordan arsada olsa alırım ha hahahahahahah

hani temizlenmek için kullandığımız rankli renkli sabunlar var ya onlardan niçin renkli renkli köpükler elde edemiyoruz???
üşenmedim baktım buldum anacım cevap veriom ahanda lililililnormalde sabunun içindeki boyar maddelerin miktarı çok azdır. ve sabun köpüğündede sabun miktarı mikro denecek seviyededir. dalayısıyla boyar maddede okadar azdırki gözle görülemez. Buna kimyada eser miktar denir.yeterli oldumu canımcım lilili bence bir cevap verem bide anacım ister beyaz köpürsün istersede mavi benim için önemli olan temizliği ben işime bakarım yarıosa ne ala yani hahahahahahahah :dil:

orkide hanım öncelikle selam,
benim sorum şu ki, neden nikahlarda gelin damadın ayağına basma zorunda hisseder kendini.neden hep bir ağızdan ayağına bas bas bas derler,ve gelin damadın ayağına basınca niye bastım diye mutlu olur ve sırıtır:D:D
ve damat daha sonra geline bunun hesabını sorar mı? :)
ve de neden ayağına basınca evlilikte sözün gelinde olacaına inanılır:)
şimdiden tşkler....

orkide hanım öncelikle selam,
benim sorum şu ki, neden nikahlarda gelin damadın ayağına basma zorunda hisseder kendini.neden hep bir ağızdan ayağına bas bas bas derler,ve gelin damadın ayağına basınca niye bastım diye mutlu olur ve sırıtır:D:D
ve damat daha sonra geline bunun hesabını sorar mı? :)
ve de neden ayağına basınca evlilikte sözün gelinde olacaına inanılır:)
şimdiden tşkler....
hayatım bidenem dadlum çılgın bakirem fundam lililili canımın içi biz bayanlar erkek milletin,in ayağına basınca bi sewiniriz ki sorma neden çünkü basınca inanılırki ewde sözün geçer halbuki kendimizi yoruyoruz anam bassanda basmasanda adam ewde sene basacak kartvizitinen zıt deyin hahahahahahahahaha bide vay ben basamadım vay sozum geçmeyecek yok canım ole sey ben basmayaçalıştım benim adam benden uyanık tabi kaldırmış ayakları ben arıyorum nerde yok anam bi bastı ayağıma hahahahaha noldu 6 sene sozu geçti şimdik lerde ben ne dersem o hahahahah okeder uleynnnnnnnnnn neyyyyyyyyyyy ben ne dersem o uleynnnnnnn hahahahahahahahah

lilililililililil saol orkidem verdiğin bilgiler için ay allahım yanına geliyorum,ölücem gülmekten hahahahahahahahahahahaha.:D:D:D:D

Geri