1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Örneklerle Sabah Egzersizi

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sabah egzersizleri sabah egzersizi egzersizleri video yapılan egzersizler egzersiz videoları 1) Düzenli olarak egzersiz yapan insanların yüzde 90’ından fazlası bunu sabahları yapmaktadır.
    2) Sabah erken yapılan egzersiz metabolizmanızı hareketlendirir ve saatlerce hızlı çalışmasını sağlar.

3)Egzersizinizi sabah yaptığınız zaman gün boyu enerjik olursunuz

4) Sabah egzersizi iştahınızı gün boyu düzenler; kendinizi fazla aç hissetmenizi engeller ve daha sağlıklı beslenirsiniz.

5)Her sabah aynı saatte egzersiz yapar ve düzenli olarak yaklaşık aynı saatte uyanırsanız, vücudunuzun endokrin ve dolaşım sistemleri daha düzenli çalışmaya başlar

6)Sabah egzersizi zihninizin daha iyi çalışmasını sağlar

Sabahları uyandığınızda kalkmaya üşenip tavana,sağa,sola bakma devrini kapatıp,en azından evde uygulayabileceğimiz egzersizleri yapma vakti artık geldi diye düşünüyorum.[​IMG]

Çalışan bayanlarda mümkünse yarım saat önceden kalkıp güne zinde başlayabilirler.[​IMG]

alıntı

2. anyonymous

anyonymous Forum Okuru

12. hareket ne anlayamadımda?:28:

3. anonymous

anonymous Forum Okuru

4. GüzZelliK33

GüzZelliK33 Forum Okuru

Ya aslında en zor hareketlerden biride sabah egzersizlerinde yorganı üzerimizden atıp yataktan çıkma hareketi herhalde :) . Bu hareketi başarana kadar oldukça zorlandım. Ama daha sonrasında sabah egzersizlerimin ardından kendimi ne kadar dinç hissettiğimi psikolojik olarak ne kadar rahatladığımı görünce iyi ki yapmışım dedim kendi kendime. Aslında her şeyin başı ilk olarak hareket etmekte geçiyor sonuçta iş hayatımızda da masa başında çalışıyorsak işlerimizin aralarında oturduğumuz yerde de vücudumuzun üst kısmını hareket ettirip sabit durmaktan yorulan vücudumuzu rahatlatabiliriz. Egzersizlerden önce ve sonra beslenmede çok önemli diye düşünüyorum ben.

Üşengeçlik problemini yendiğimizde kendimize ayıracağımız o kıymetli dakikaların önemini daha iyi anlıyoruz bunu denemeden göremezsiniz ve en yakın zamanda mutlaka denemelisiniz.

Örneklerle Sabah Egzersizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harika egzersizler :)

harika egzersizler :)

yüz zayıflatma yüz zayıflatma yöntemleri egzersizleri hareketleri yüzü yolları Gergin, sıkı şekilli bir karın ve ince bel için doğru beslenmek ve egzersiz yapmak zorundasınız. Sırtınız için.. En iyi egzersiz: Yüz aşağı düz bir şekilde yere uzanın. Ellerinizi isterseniz çenenizin altına veya hareketi rahatça yapmanıza yardımcı olacak şekilde serbestçe yerleştirin. Sırt kaslarınızı hareket...
  2. Huysuzlara egzersiz

Huysuzlara egzersiz

Haftada bir kez 10 dakikalık egzersizin, insanlarda huysuzluk ve karamsarlığa iyi geldiği bildirildi. Health Psychology adlı bilimsel dergide yer alan, ABD’deki Kuzey Arizona Üniversitesi’nde yapılan araştırmalarda, üniversitenin kız öğrencileri denek olarak kullanıldı. Uzmanlar, araştırma sonucunun, huysuz ve karamsar kişilere egzersizin ilaç olarak önerilmesini gündeme getirdiğini...
  3. Yaz egzersizleri

Yaz egzersizleri

Tatilinizin güzel geçmesini istiyorsanız fiziksel aktivitelere katılmalı, sağlığınızı göz önünde bulundurarak vücudunuza uygun programları uygulamalısınız. Yazın gelmesiyle tatile çıkan insanların bütün beklentileri kış boyunca çalışarak, stres dolu geçen günlerden kurtulup fizyolojik ve psikolojik olarak dinlenebilecekleri mekanlara yöneltirler. İnsanların çoğu dinlenmeyi yatakta yatarak...
  4. Egzersiz nedir ?

Egzersiz nedir ?

Yüzme deyince hemen aklınıza olimpik bir havuzda yüzen profosyonel yüzücüler gelmesin. Uygun bir çalışma programı ve bazı temel teknikleri öğrenerek vücut dayanıklılığınızı kaslarınızın kuvvetini ve esnekliğini arttırabilirsiniz Avantajları: * Dayanıklılık ve esnekliğinizi geliştirir. * Adelelerinizi geliştirir ve denge sağlar. Birçok profesyonel ve amatör sporcusu egzersizleri...
  5. Ses Egzersizleri bilgileri

Ses Egzersizleri bilgileri

Eğitim görmemiş bir sesin, hakiki kalitesini anlamak oldukça zordur. Bu bakımdan, tenor olduğu kesin olarak saptanmamış kimse, bariton kabul edilmeli. Aynı şekilde soprano da mezzo-soprano olarak çalıştırılmalıdır. Çalışmalar ilerledikçe, sesin esas rengi ortaya çıkar. Yapılan her ses egzersizi bir amaca yönelik olmalıdır. Gelişi güzel melodilerle, amaçsız yapılan egzersizlerin hiçbir...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş