Otellerde Çapkınlık Alarmı

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Otellerde Çapkınlık Alarmı
kemer rus otelleri tek bay kabul eden oteller single bay kabul eden oteller kemerde rusların en çok tercih ettiği rusların en çok tercih ettiği
Turistik bölgelerdeki oteller, bu yaz çapkın turistlerle mücadele etmek için alarma geçti.

Otellerin yüzde 90’ı, yanlarında kadın arkadaşı olmadan gelen erkeklere oda vermeme kararı aldı. Uygulama, acentaların otelleri tanıttığı web sayfalarına önemli not başlığıyla, "Tesis double bay, single bay konuk kabul etmemektedir" şeklinde yansıdı. Barlarda "Damsız girilmez" uygulamasına benzer nitelik taşıyan uygulamada bazı otellerin, "erkek erkeğe" tatil yapmak isteyen müşterileri "eşcinsel dostu" turizm tesislerine yönlendirdiği belirtildi.

Eşcinsel dostu otel

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) İkinci Başkanı Seçim Aydın, "Hoş bir uygulama değil" diyerek şunları söyledi: "Bu uygulama Turizm Bakanlığı’nın veya derneğin aldığı bir karar değil. Uygulama Rus turistlere olan ilgiden kaynaklandı. Özellikle Rus turistlerin fazla olduğu güneydeki oteller bu yöntemi tercih ediyor. Türk erkeklerinin turistleri rahatsız ettiği düşünülüyor."

Çok olaylar oluyor

"Tatilbudur" internet sitesinin tanıtım sayfasında, "Tesis double bay, single bay konuk kabul etmemektedir" notu düşürülen Fantasia De Luxe Kemer’in Müdürü Cüneyt İlyas, "Özellikle tek gelen arkadaşlar, plajda, diskoda bayan misafirleri rahatsız ediyor. Bu durum da otel işletmelerine yansıyor. Bu konularla ilgili çok olaylar oluyor" dedi.

Ben de yapardım

Özellikle Ruslar’ın kaldığı otellerde uygulamanın olduğunu söyleyen 5 yıldızlı tatil köyü Queen Elizabeth Kemer Otel’in Genel Müdürü İzzettin Yurtsever ise, "Eğer bir otelde çok Rus varsa, o otellere gelmek isteyen baylar çoktur. Bizim otelimize gelip de ’Aaa burada Ruslar yok’ deyip turla gelmesine rağmen otelden erken ayrılanlar oluyor. Ben şu anda 50 yaşındayım. 25 yaşında bekar olsaydım, normalde tanışamayacağım bir bayanla tatilde aynı ortamda yemek yiyebilmek, yüzebilmek, diskoda dans edebilmek imkanlarına sahip olabilmenin avantajları için bu tarz bir tercihte bulunurdum. Bu konuda Türkler olarak zaaflarımız olmadığını söyleyemeyiz" dedi.

hurriyet.com

Bu uygulamayı devreye sokanlara sözüm; otellere gelen anadolunun hanzo (hepsi değil) erkek sıfatında dolaşan abaza insan demeye dilim varmıyan canlılarınla nasıl oluyorda insan gibi medeni insanlarını biraya getirip aynı tabutta, alınan kararlarla gömmeye ne hakkınız var siz kendinizi sadece tatilimi yapıcam deyip de yola çokan kişileride zan altında bırakarak tatil hakkını elinden alıyorsunuz sağolun para babaları bu ülkede vergisini ödeyen namuslu yaşan t.c vatandaşlarına mülteci sığınmacı insanlar haline sokmanıza hayret, pes. kendi ülkesinde tatil yapamayan aciz vatandaşlar yani bizler haram olsun size bu ülkenin toprakları ruslarda gelmese ne yapıcaksınız.

Hepsi yalan rus kadin lain sikayeti yok sadece otl yoneticilerinin kadinlar a tek basin ship olmak istemesi gelen trust otele patronlari ve mudurlerden sikayeti. 2.olay turkler i kuru fasulye pilavla kandiramazsiniz bakin alanya side dolu kemerdeki basariniz ortada

Geri