1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Otobüs Atkı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu atkıya çocuklar bayılacak.Tamda 23 Nisanda... Gerçi yaz geldi ama bu atkı birazda aksesuar niyetine bi kaç gün takılabilir. Ama nasipse seneye kışa çocuğunuzun gözdesi olacağına eminim.

2. hüzünbaz

hüzünbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Otobüs Atkı
    nekadar enteresan modeller bunlar

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Otobüs Atkı
    emeğine sağlık gerçekten enterasan:)

Otobüs Atkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yumurcak otobüste

yumurcak otobüste

hollywood'un 46 kez işlediği, "uçakta pilotlar ölür ya da bayılır, yolculardan biri (mümkünse bir çocuk) telsiz talimatlarıyla uçağı sağ salim indirir" klişesinin otobüse uyarlanmış hali. - aloo, aloo, abi ben kamil koc istanbul-ankara otobüsünden arıyorum. kaptan molada içkiyi fazla kaçırdı hehalde, uyuyor şimdi. - evlat sakin ol, muavin orda mı? - hayır, otobüste değil, tanrım ona...
  2. Otobüs

Otobüs

Bir tanıdıkla karşılaşmaya yahut yolculuğa delalet eder.İçinde yolcularla dolu otobüsü görmek, rüya sahibinin çok gürültülü bir toplantıya gireceğine işarettir. Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya uğrayacağınızı işaret eder. Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlaşmalar...
  3. Otobüslerdeki afişler

Otobüslerdeki afişler

Otobüslerde birbirinden ilginç afişleri görmeniz mümkün tabi ülkemizde pek bu tip afişler yok.Fakat çok yaratıcı olmuş bence.:D

Sayfayı Paylaş