Ovulasyon akıntısı mı

• Konbuyu başlatan Simayyy00
  • Başlangıç tarihi
S

Simayyy00

Forum Okuru
Ovulasyon akıntısı mı
Ovülasyon akıntısı belirtileri uğrasyon akıntısı nasıl anlaşılır melek kadınlar kulübü forumda
@SadmiN abla benim size danışmak istediğim bir sorum var benim adetim 6 ocakta başladı 9 ocakta bitti 28 günde 29 günde bir regli oluyorum adet bitiminden bes gün sonra şeffaf yumurta akı kıvamında biraz bol şekilde akıntım oldu ovulasyon günüm de 20 ocağı gösteriyor ben bir akıntıyı 15 ocakta gördüm Inter ette araştırdım ama kafam basmıyor yani anlamıyorum pek o yüzden bıde size sormak istedim bu akıntı yumurtlamanin göstergesi mıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canım merhabalar dediğin durum yumurtlama olabilir belirtiler benziyor. Yumurtlama zamanında vücut sıcaklığı yükselir vajinal akıntı artar ve daha yapışkan kıvam ve yoğun kıvam alabilir. Dilersen sana hemen aşağıdan yumurtlama günü belirtilerini link olarak atacağım hemen bakabilirsin. Böylece aklında soru işareti kalmamış olur. ''Yumurtlama belirtileri nelerdir''

Canım merhabalar dediğin durum yumurtlama olabilir belirtiler benziyor. Yumurtlama zamanında vücut sıcaklığı yükselir vajinal akıntı artar ve daha yapışkan kıvam ve yoğun kıvam alabilir. Dilersen sana hemen aşağıdan yumurtlama günü belirtilerini link olarak atacağım hemen bakabilirsin. Böylece aklında soru işareti kalmamış olur. ''Yumurtlama belirtileri nelerdir''

Ben bunu anlıyorum da hani çok zeki biri değilim anlamadıgim konu yumurtlama akıntısı 14. Günde mi başlar yoksa 14. Güne gelinmeden birkaç gün önce mi baslae bunu hiç anlayamadım açıkçası

Hayatım senin gibi laf anlamazlara laf anlatmaktan artık usandım ya buradayım sorunu bir kez daha gönder cevaplamaya çalışayım ama lütfen ikna olmayı başar artık bizimde bir sabır taşımız var biliyorsun değil mi

Hayatım senin gibi laf anlamazlara laf anlatmaktan artık usandım ya buradayım sorunu bir kez daha gönder cevaplamaya çalışayım ama lütfen ikna olmayı başar artık bizimde bir sabır taşımız var biliyorsun değil mi
@SadmiN abla şimdi ovulasyon tarihi olarak 20 ocağı gösteriyor benim ise 15 ocakta yumurta akı kıvamında briaz bol akıntı geldi yani beş gün önce den böyle bir akıntı başlar mi çünkü benim anlamadığım yumurtlama akıntısı o ovulasyon gününden önce mi başlıyor yoksa ovulasyon gününde mi geliyor bunu araştırıp okuyorum ama kafam almıyor ablam

Geri