öz babanın adiliği!!!!

Ce: öz babanın adiliği!!!!

ya neleri var yaa arkadaşlar öz annesini bababısın bıçaklayan adam kızına nasıl böle bi psikopatlık yapmasın. zati öyle anne baba olmasın yaa

esena nın anlattığı hikayeyi bende duymuştum. bide babaya mahkemede sormuşlar neden kızınıza tecavüz ettiniz demişki. ''hakimim yetişdirdiğiniz meyvayı önce sizmi yersiniz yoksa başkasınamı yedirirsiniz''malesef kanı bozuklar var dilerim hapishanede cezasını bulur adi:dwarf:

ben boylelerıne soylucek laf bulamıyorum arkadaşlar.tek buıldığım bunlar ınsan değil

esena nın anlattığı hikayeyi bende duymuştum. bide babaya mahkemede sormuşlar neden kızınıza tecavüz ettiniz demişki. ''hakimim yetişdirdiğiniz meyvayı önce sizmi yersiniz yoksa başkasınamı yedirirsiniz''malesef kanı bozuklar var dilerim hapishanede cezasını bulur adi:dwarf:

ya ne ayıp yaaa allah onları bildiği gibi yaapsın

yazık bu adama duygusuzum tekiymiş acıyorum valla insan bunu kendi çocuğuna yapacak kadar vicdansız olabillirmi?

bende öz babanın yapacağına inanmayanlardanım vardır onda bi karışıklık muhakkak nasıl bir nefis bu sapık adam evladın psikolojisi ne olmuştur yavrum inteharı düşünüyor canım benim rabbim yardımcısı olsun

öz baba yapmaz dıye bişi yok .. insanın öz abisi yapıyorsa babası da yapar.. benm bi arkadaşımın aöz abisi lafla tecavuz edıyodu onu.. kız ızın verse gerisiini düşünün artık :( artık bu devirde babana bile güvenmıceksın dıye boşuna demıyolaar.. böyle yazıları okuynca ınsan kendı ailesıne bile kuşkulu gözlerle bakıyo.. yıne de allah kımseye o acıyı göstermesin inşallah

Benzer Diğer Konularımız !

Geri