Özel hastaneden rapor almak kolay mı

L

leylazxzx

Forum Okuru
Özel hastaneden rapor almak kolay mı
Özel hastaneden rapor almak kolay mı nasıl alırım

Merhaba

bebeğim 11 aylık çalışmak zorundayım ücretsiz izine de ayrılamıyorum. Rapor almak için devlet astanesine gittim doktora durumumu anlattım iyi de ben sadece hasta olursan rapor verebilirim dedi 1 gün rapor verdi 1 gün rapor benim işimi görmüor 15 gün rtapor almam lazım özel hastanelerden alabilir miyim rapor yardımcı olur musun rapor alınabiliyor mu özel hastanelerden.

Leyla Merhaba

Ahh biz anneler ne cefakar insanlarız tatlım detaylı yazmamış olsan da içinde bulunduğun durumu anlıyabiliyorum ne yapacaksın bebek büyütmek ve hayat şartları hiç de kolay değil , Allah kolaylık versin. ben de senin gibi rapor almak zorunda kalmıştım 10 gün , özel hastaneye gittim önce muayene ücreti ödemeden sekreterle konuştum sonra doktorla konuştum sağolsun yardımcı olmuştu ama muayee ücetide ödedim tabiiki. Bence bir özel hastaneye git dediğim gibi sekreterle konuş rica et yardımcı olurlar sanırım. Olmazsa başka hastaneye git küçük bir hastane olsun öyle büyük hastanelere gitme küçük hastanelere git rica et yardımcı olurlar.

Geri